لمینت دنیز

لمینت دنیز یکی از محصولات با کیفیت داخلی بوده و با قیمتی مناسب عرضه می شود. این محصول در زمانی کوتاه بدلیل کیفیت مطلوب و مقرون به صرفه بودن، به جایگاهی قابل قبول در بازار دکوراسیون داخلی کشور دست یافته است. پارکت دنیز از با مواد اولیه ایرانی ساخته شده و با توجه به کیفیت و قیمت مناسب جزو برندهای مشهور پر استفاده است. ایرانی دکور در این مقاله به بررسی این محصول پرداخته است. جهت آشنایی با این محصول، خرید، سفارش و اخذ نمایندگی ایرانی دکور در ادامه با ما همراه باشید.

پارکت لمینت دنیز

مشخصات لمینت 
طول هر تایل لمینت دنیز : 1200 میلیمتر
عرض هر تایل : 187 میلیمتر
ضخامت هر تایل : 8 میلیمتر
سطح پوششی هربسته : 2/36 متر مربع
استاندارد : AC4
کشور سازنده : ایران
کلیک : یونلین
روکش : شات دکور آلمان دارای اورلی
تکنولوژی : ترکیه
رنگبندی : 12 رنگ
گارانتی : دارد

نصب پارکت لمینت

برای نصب پارکت لمینتابتدا کارشناسان خبره ایرانی دکور نسبت به اندازه گیری فضای مورد نظر اقدام خواهند کرد. سپس برای هم دما شدن این محصول با محیط نصب، 48 ساعت لمینت در فضا قرار داده می شود. پس از طی این مرحله مهم کارشناس اجرا، فوم سایلنت را در کف محل اجرا نصب خواهد کرد. در انتها تایل های پارکت لمینت بصورت دقیق متصل می شود. برای زیبای هرچه بیشتر محیط پیشنهاد ایرانی دکور، استفاده از قرنیز 9 سانت است. برای مشاهده و انتخاب قرنیز اینجا کلیک کنید.

خرید لمینت دنیز

برای سفارش و خرید لمینت ابتدا از بخش زیر یکی از مدل ها را از رنگ بندی این محصول انتخاب نمایید. سپس با واحد فروش ایرانی دکور تماس حاصل نمایید. کارشناسان مجرب و گروه تخصصی ما، شما کاربران گرامی را در انتخاب بهتر یاری خواهند کرد.

 

 رنگ بندی لمینت دنیز

 

قیمت پارکت لمینت
قیمت پارکت لمینت دنیز همانند دیگر محصولات بازار کشور در شرایط حاضر دارای نوسان است. لمینت دنیز به دلیل مدیریت صحیح نبسیت به برخی برند های دیگر کمتر دچار نوسانات لحظه ای و کاذب می شود. با توجه به این نکته این محصول در زمره محصولات لمینت ارزان در بازار قرار گرفته است. جهت اطلاع از قیمت این پارکت لمینت با واحد فروش تماس حاصل نمایید.
نحوه محاسبه متراژ پارکت لمینت

برای محاسبه متراژ محل نصب لمینت در ابتدا کف مکان مورد استفاده اندازه گیری می شود. سپس متراژ بدست آمده تقسیم بر متراژ هر بسته (2/3 متر مربع) شده تا تعداد بسته های مورد نیاز مشخصص گردد.

ذکر این نکته ضروری است که جهت اندازه گیری اصولی و دقیق از کارشناسان مجرب استفاده نمایید.

 

پارکت لمینت دنیز با استفاده از بهترین مواد اولیه با کیفیت از جمله لمینت های مرغوب بازار است. کیفیت بسیار بالا، رنگ بندی جذاب و قیمت مناسب این محصول را تبدیل به جایگزینی مناسب برای پارکت کرده است.
ما در سایت ایرانی دکور این فرصت را برای شما عزیزان فراهم کرده ایم تا این محصول را بدون واسطه و مستقیم از ما خریداری کنید . بعد از دیدن رنگ بندی این برند و انتخاب کد رنگ خود برای ثبت سفارش پارکت لمینت خود و گرفتن راهنمایی و مشاوره با شماره های ما تماس حاصل فرمایید

با ما در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و تلگرام همراه باشید.

 

واحد فروش : 77647430-021

واحد مشاوره : 66945467-021

واحد ارتباطات آنلاین : 09999931364

[TABS_R id=15881]

POST A COMMENT