لمینت ایزوفام

لمینت ایزوفام یکی از محصولات مرغوب ایرانی است. در این صفحه با مشخصات و رنگ بندی آن آشنا شوید.

 آشنایی با لمینت ایزوفام

لمینت ایزوفام جزو لمینت های ایرانی می باشد که کارخانه تولید کننده اقدام به تولید آن کرده است . این محصول با مغزی HDF شرکت کاستامانوی ترکیه تولید می شود و با دانسیته بالا و چگالی 800 تولید می شود و کلیک های آن از جنس کلیک ولینگه(دابل کلیک) می باشد که بعد از نصب بدون درز می باشد . سطحی یکنواخت را پدید می آورد و نکته مهم این است که روکش لمینت ایزوفام روکش لامیگراف اسپانیا می باشد . این پارکت در مقابل حرارت و نور و گرما مقاوم می باشد .

لمینت ایزوفام در مجموعه کارخانجات گروه صنعتی ایزوفام تولید می شود که این محصول در دو سری AC3 و AC4 تولید می شود و در این صفحه ما رنگ بندی گروه AC3  را قرار داده ایم و برای دیدن رنگ بندی گروه AC4 از کارشناسان فروش ما در خواست کنید تا تصاویر را برای شما ارسال کنند . این محصول با بهترین متریال در زمینه پارکت و لمینت بعد از واردات مواد اولیه در ایران تولید می شود و این کفپوش  را در ردیف بهترین پارکت لمینت های ایرانی قرار داده است که در ادامه ما مشخصات این پارکت لمینت را برای شما گرداوری کرده ایم .

مشخصات :

طول هر تایل : 129 سانتی متر
عرض هر تایل : 19 سانتی متر
ضخامت هر تایل : 8 میلیمتر
استاندارد : AC3 و AC4
تعداد تایل در بسته : 8 عدد
کشور سازنده : ایران
متراژ هر بسته : 1/9608 متر مربع
متراژ هر پالت : 117/60 متر مربع
تعداد بسته در هر پالت : 60 عدد

رنگ بندی لمینت ایزوفام

ما در سایت ایرانی دکور این فرصت را برای شما عزیزان فراهم کرده ایم تا محصول فوق را بدون واسطه و مستقیم از ما خریداری کنید .

با ما در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و تلگرام همراه باشید.

 

واحد فروش : 77647430-021

واحد مشاوره : 66945467-021

واحد ارتباطات آنلاین : 09999931364

[TABS_R id=15881]

POST A COMMENT