ام دی اف سفید

ام دی اف سفید چیست ؟

ام دی اف سفید یکی پر استفاده ترین مدل های ام دی اف بوده و کاربران بسیار زیاد دارد. این مدل ورق ام دی اف بیشتر در ساخت کابینت و درب مورد استفاده قرار می گیرد. ام دی اف سفید ایرانی با برندهای مشهور توسط ایرانی دکور عرضه می شود. جهت آشنایی با ام دی اف سفید و مشخصات این ورق با ما همراه باشید.

 مشخصات

آشنایی با ام دی اف سفید و مشخصات آن و همچنین نحوه خرید و فروش و قیمت ام دی اف سفید .

 نوع ورق : MDF براق , مات
_  نوع ام دی اف :  ملامینه
برند : ام دی اف سفید در برندهای گوناگونی توسط ایرانی دکور عرضه می شود. برندهای مشهوری همچون ایزوفام، آرتا و دیگر برند های ایرانی و خارجی.
ساخت کشور : ایران
ضخامت :  16  میلیمتر
جنس لبه کاری : PVC (ضد آب)
ابعاد : 3630 * 1830
رنگ بندی : ام دی اف سفید مات، ام دی اف سفید براق

ام دی اف سفید

 آشنایی با ام دی اف سفید

تمامی برند های ام دی اف اعم از ام دی اف ایرانی و ام دی اف خارجی دارای ورق ام دی اف سفید می باشند . که در میان برند های ایرانی ام دی اف آرین سینا چون فقط اقدام به تولید این محصول می کند در میان مردم بیشتر شناخته شده است . البته بعد از آرین سینا می توان به ام دی اف آرتا و ام دی اف گلستان هم اشاره کرد که از قیمت مناسبی بر خوردار هستند . ام دی اف سفید یا ام دی اف بدنه به در مدل های ام دی اف سفید صابونی مات و ام دی اف سفید صابونی براق موجود می باشد البته برند هایی مانند ام دی اف ایزوفام ام دی اف سفید ام باس هم تولید می کند که از برجستگی بیشتری برخوردار می باشد . البته در میان می توان به ام دی اف سفید پاک چوب هم اشاره کرد چون ام دی اف پاک چوب با مغز ام دی اف واناچای تایلندی تولید می شود و همین امر باعث شده تا جایگاه خوبی در زمینه فروش در بازار به خود اختصاص دهد .

ایرانی دکور در زمینه فروش این محصول بر روی تریلی از کف کارخانه و یا کامیون یا خاور و تک پالت و حتی ام دی اف تک ورق فعالیت می کند . پس شما مشتریان عزیز با مشورت با مسوولین فروش ام دی اف ایرانی دکور براحتی می توانید این نوع ام دی اف خود را انتخاب کنید و از ایرانی دکور با قیمت مناسب و ارزان تر از همه جا آن را خرید کنید .

با ما در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و تلگرام همراه باشید.

زبان های دیگر»