ام دی اف نوین چوب (هایگلاس)

مشخصات ام دی اف هایگلاس نوین چوب به همراه آشنایی با آن و رنگ بندی ام دی اف نوین چوب هایگلاس .

 مشخصات ام دی اف نوین چوب

 نوع ورق : ام دی اف (MDF)
_  نوع ام دی اف :  هایگلاس
برند : نوین چوب
ساخت کشور : ایران
ضخامت :  16  میلیمتر
جنس لبه کاری : PVC
ابعاد : 2800 * 1220
رنگبندی : متنوع
ام دی اف نوین چوب برجسته

آشنایی با ام دی اف نوین چوب

ام دی اف نوین چوب در کشورمان ایران و  در استان خوزستان و شهر اهواز تولید می شود . کارخانه نوین چوب اقدام به تولید ام دی اف با روکش ملامینه براق و تولید ام دی اف با روکش ملامینه مات و تولید ورف های گلاس نموده است . که ما در این صفحه اقدام به معرفی ام دی اف نوین چوب براق کرده ایم . شما مشتریان عزیز رنگ بندی ام دی اف نوین چوب براق را در این صفحه می توانید مشاهده کنید.

سایت ایرانی دکور اقدام به فروش محصولات نوین چوب کرده است و از آنجایی که شما ورق های ام دی اف نوین چوب را از ایرانی دکور بی واسطه خرید می کنید پس بی شک می توانید ام دی اف نوین چوب را به بهترین قیمت و ارزان ترین قیمت از ما خرید کنید . و همچنین ایرانی دکور امکان ثبت سفارش شما را به صورت پالت و تریلی از کف کارخونه را نیز امکان پذیر کرده است . و مشتریان عزیزی که قصد دپوی ام دی اف نوین چوب را دارند می توانند از طریق ایرانی دکور مستقیم از خود کارخانه ثبت سفارش کنند .

 رنگ بندی ام دی اف نوین چوب

 

 

 

خرید ام دی اف نوین چوب

خرید ام دی اف نوین چوب از مجموعه ایرانی دکور کاملا بی واسطه می باشد . به اطلاع همکارانی که قصد خرید ام دی اف نوین چوب بصورت پالت و تریلی را دارند می رسانیم مجموعه ما امکان ثبت سفارش ام دی اف نوین چوب را در کف کارخانه هم دارد .مشتریان عزیزی که قصد خرید ام دی اف نوین چوب بصورت خرد را دارند می توانند نزد مجموعه ما ثبت سفارش کنند و تمامی ارسال های ما بصورت خرد از سایت چوب فروشان خاوران می باشد .

خرید ام دی اف نوین چوب در مجموعه ما شامل :

خرید ام دی اف نوین چوب رنگی (مات)

خرید ام دی اف نوین چوب رنگی (براق)

خرید ام دی اف نوین چوب هایگلاس

خرید ام دی اف نوین چوب سفید

می باشد .

شما مشتریان عزیز با خرید ام دی اف نوین چوب دیگر نگران کیفیت ام دی اف مصرفی خود نباشید چون ام دی اف نوین چوب با مغز تایلندی و روکش خارجی تولید می شود . و همچنین مشتریانی که قصد خرید ام دی اف نوین چوب در ضخامت های 18 میل یا 25 میل و ابعاد دیگر را برای صادرات دارند می توانند در مجموعه ما ثبت سفارش کنند و خرید خود را انجام دهند .

کارخانه نوین چوب در استان خوزستان و شهر اهواز قرار دارد که دلیل قرار گرفتن آن در سبد کالای ام دی اف ما به دلیل کیفیت بالا و فروش خوب ام دی اف نوین چوب می باشد .

فروش ام دی اف نوین چوب

ایرانی دکور یکی از فروشندگان بدون واسطه ام دی اف نوین چوب در سراسر ایران می باشد . مجموعه ما در استان هایی که کارخانه نوین چوب دارای نمایندگی می باشد  امکان ارسال و فروش ام دی اف نوین چوب را ندارد پس از هم میهنان عزیز خواهشمندیم ابتدا یفین پیدا کنند .که کارخانه نوین چوب در شهرستان آن ها دارای نمایندگی نمی باشد و بعد از آن اقدام به ثبت سفارش در مجموعه ما کنند .

شما مشتریان عزیز حتما قبل از ثبت سفارش استعلام موجودی کد انتخابی خود را از کارشناسان فروش ام دی اف نوین چوب ما بگیرید و پس از اطمینان کامل از موجود بودن کد انتخابی خود اقدام به ثبت سفارش کنید . همچنین برای گرفتن مشاوره در مورد ام دی اف نوین چوب با شماره های ما با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید .

فروش ام دی اف نوین چوب بصورت پالت و تریلی هم از دپوی تهران و هم از کف کارخانه امکان پذیر می باشد .  مجموعه با افتخار اعلام می کند که یکی از فروشندگان بی واسطه ام دی اف نوین چوب می باشد که توانسته است با فروش ام دی اف نوین چوب نگرانی های شما مشتریان عزیز را در ارتباط با کیفیت ام دی اف برطرف کند .

محصولات ام دی اف نوین چوب جهت فروش عبارتند از :

فروش ام دی اف نوین چوب رنگی (مات)

فروش ام دی اف نوین چوب رنگی (براق)

فروش ام دی اف نوین چوب هایگلاس

فروش ام دی اف نوین چوب سفید

قیمت ام دی اف نوین چوب

قیمت ام دی اف نوین چوب هم مانند سایر برند ها دارای قیمت های متنوعی می باشد . مثلا قیمت ام دی اف نوین چوب سفید ارزان تر از سایر برند ها می باشد . همچنین ام دی اف نوین چوب هایگلاس نیز دارای 4 گروه رنگی می باشد که قیمت هر گروه نسبت به گروه های دیگر مبلغ 20000 تومان افزایش قیمت دارد .

شما مشتریان عزیز برای استعلام قیمت می توانید با کارشناسان ام دی اف ما از طریق تلگرام یا واتس آپ در ارتباط باشید و با اعلام نوع ام دی اف نوین چوب و کد انتخابی خود قیمت را از کارشناسان مربوطه سوال کنید .

ام دی اف نوین چوب در بحث صادرات نسبت به سایر رقبای هم رده خود از قیمت ارزان تری برخوردار می باشد که همین امر باعث شده است نظر مشتریان عزیز را بیشتر جلب کند . برای استعلام قیمت محصولات ام دی اف نوین چوب جهت صادرات با کارشناسان ما از طریق واتس آپ و تلگرام در ارتباط باشید و فقط به این نکته توجه داشته باشید ، برای دریافت قیمت محصولات ما جهت صادرات ارسال اطلاعات همکاری  و پر کردن فرم عاملیت فروش ما الزامی می باشد .

اسکرول به بالا

ارتباط سریع با کارشناسان ایرانی دکور