ام دی اف ایزوفام

آشنایی با ام دی اف ایزوفام و مشخصات آن و مشاهده رنگ بندی ام دی اف ایزوفام .

 مشخصات ام دی اف ایزوفام

 نوع ورق : ام دی اف (MDF)
_  نوع ام دی اف :  ملامینه
برند : ایزوفام 
ساخت کشور : ایران
ضخامت :  16  میلیمتر
جنس لبه کاری : PVC
ابعاد : سایز های متنوع
رنگبندی : متنوع
توجه : این نوع ام دی اف آغشته به رزین می باشد که در فشار بالا پرس می شود
ام دی اف ایزوفام

 آشنایی با ام دی اف ایزوفام

ام دی اف ایزوفام ساخت کشور عزیزمان ایران می باشد . از آنجایی که ام دی اف ایزوفام با مفز ام دی اف تایلندی واناچای تولید می شود. روکش های این محصول نیز وارداتی بوده و از کشوره کره وارد می شود. همین مسایل باعث شده تا ام دی اف ایزوفام جزو ام دی اف های لوکس ایرانی محسوب شده و بسیاری از مردم ایران ام دی اف ایزوفام را جزو ام دی اف های با کیفیت موجود در بازار می شناسند . کارخانه ایزوفام هم ورق ام دی اف با روکش ملامینه تولید می کند و هم ورق ام دی اف هایگلاس که ما در سایت ایرانی دکور رنگ بندی ام دی اف ایزوفام با روکش ملامینه را قرار داده ایم .

ایرانی دکور اقدام به فروش بی واسطه محصولات کارخانه ایزوفام نموده است . و محصولات ام دی اف ایزوفام را به صورت رسمی با کد ملی از کف کارخانه ایزوفام ثبت سفارش می کند و هم بدون کد ملی از دپوی خود شرکت ایرانی دکور اقدام به فروش ام دی اف ایزوفام و هایگلاس ایزوفام می نماید . پس قبل از خرید ام دی اف ایزوفام حتما از ما هم قیمت بگیرید تا ام دی اف ایزوفام را با قیمت مناسب و ارزان خرید کنید .

 رنگ بندی ام دی اف ایزوفام

 

 

 

 نمونه کاری

 

 

خرید ام دی اف ایزوفام

ما در این قسمت انواع ورق ام دی اف ایزوفام را که شما مشتریان قبل از خرید باید بشناسید بیان می کنیم :
خرید ام دی اف ایزوفام سفید
خرید ام دی اف ایزوفام سینکرو ( فوق برجسته )
خرید ام دی اف ایزوفام ام باس ( فوق برجسته )
خرید ام دی اف ایزوفام مات برجسته
خرید ام دی اف ایزوفام هایگلاس
که در این صفحه ما فقط رنگ بندی ام دی اف ایزوفام مات برجسته را برای خرید شما مشتریان قرار داده ایم .
اگر قصد خرید ام دی اف ایزوفام هایگلاس یا قصد خرید ام دی اف ایزوفام فوق برجسته را دارید از طریق تلگرام و واتس آپ با کارشناسان فروش ام دی اف ما تماس حاصل فرمایید و درخواست کنید رنگ بندی ام دی اف فوق برجسته ایزوفام را برای شما ارسال کنند .
کارخانه ایزوفام واقع در استان تهران و شهرک صنعتی شمس آباد می باشد . کارخانه ایزوفام با تولید ورق ام دی اف فوق برجسته سینکرو و ورق ام دی اف فوق برجسته ام باس امکان خرید ام دی اف فوق برجسته را برای شما مشتریان ایجاد کرده است . خرید ام دی اف ایزوفام در مجموعه ما کاملا بی واسطه مستقیم می باشد .
ام دی اف ایزوفام با تنوع و رنگ بندی بالا تمام نیازهای شما مشتریان عزیز را برای انتخاب ورق ام دی اف خود برطرف کرده است و شما مشتریان می توانید با انتخاب کد رنگ خود و همچنین نوع ورق ام دی اف خود می توانید اقدام به خرید ام دی اف ایزوفام خود کنید .

فروش ام دی اف ایزوفام

شرکت ایرانی دکور با سابقه فروش ام دی اف ایزوفام طی سالیان گذشته امکان فروش ام دی اف ایزوفام به صورت پالت و تریلی و بصورت خرد را دارد که شامل فروش :

فروش ام دی اف ایزوفام سفید

فروش ام دی اف ایزوفام سینکرو ( فوق برجسته )

فروش ام دی اف ایزوفام ام باس ( فوق برجسته )

فروش ام دی اف ایزوفام مات برجسته

فروش ام دی اف ایزوفام هایگلاس

می باشد .

فروش تمامی محصولات ام دی اف ایزوفام در مجموعه ما کاملا مستقیم می باشد و امکان فروش ام دی اف ایزوفام از کف کارخانه را هم داریم . هر چند بدلیل دپوی قوی ما در سایت خاوران امکان فروش پالت از سایت خاوران را هم داریم . فروش ام دی اف ایزوفام ما بصورت خرد و حتی تک ورق هم برای مشتریان مصرف کننده امکان پذیر است .

تیم فروش ایرانی دکور در زمینه فروش ام دی اف ایزوفام تمام تلاش خود را خواهد کرد تا تمام نیازهای شما مشتریان عزیز را برطرف کند . البته شما مشتریان عزیز قبل از ثبت سفارش می توانید با کارشناسان فروش ام دی اف ایزوفام از طریق واتس آپ یا تلگرام ارتباط برقرار کنید و از مشاوره قبل از ثبت سفارش استفاده کنید . البته با شماره تماس های ما هم می توانید با کارشناسان فروش ام دی اف ایزوفام تماس برقرار کنید و برای ثبت سفارش خود اقدام کنید .

تیم فروش ام دی اف ایزوفام ما روزانه از ساعت 9 صبح تا 17 بعد از ظهر آماده ثبت سفارش شما مشتریان عزیز می باشد . مجموعه ما در استان هایی که کارخانه ایزوفام دارای نمایندگی می باشد و دپو ایزوفام در آن شهرستان ها موجود است امکان فروش ندارد و البته در استان هایی که نمایندگی ایزوفام موجود نمی باشد مجموعه ما عاملیت فروش می پذیرد و برای دریافت عاملیت فروش ام دی اف ایزوفام مجموعه با کارشناسان فروش ما ارتباط برقرار کنید . و شرایط و دریافت عاملیت فروش را از کارشناسان فروش ما سوال کنید .

قیمت ام دی اف ایزوفام

قیمت ام دی اف ایزوفام شامل :

قیمت ام دی اف ایزوفام سفید

قیمت ام دی اف ایزوفام سینکرو ( فوق برجسته )

قیمت ام دی اف ایزوفام ام باس ( فوق برجسته )

قیمت ام دی اف ایزوفام مات برجسته

قیمت ام دی اف ایزوفام هایگلاس

می باشد .

قیمت ام دی اف ایزوفام دارای قیمت های متفاوتی می باشد و در مجموعه برند ایزوفام ، ام دی اف سفید ایزوفام از ارزان ترین قیمت برخوردار است . شما مشتریان عزیز قبل از ثبت سفارش قیمت ام دی اف ایزوفام خود را با ذکر کد و نوع ورق ام دی اف از طریق واتس آپ یا تلگرام سوال کنید .

قیمت ام دی اف ایزوفام در مجموعه ما را با سایر فروشگاه های آنلاین ام دی اف مقایسه کنید و بعد از اطمینان کامل از قیمت محصولات ام دی اف ما اقدام به ثبت سفارش کنید . قیمت ام دی اف ایزوفام هایگلاس نیز در مجموعه های مختلف با هم متفاوت می باشد و گروه یک به عنوان گروه پایه و ارزان ترین گروه می باشد و قیمت گروه های دیگر 20000 تومان نسبت به گروه های دیگر افزایش پیدا می کند . قیمت ام دی اف ایزوفام سینکرو و قیمت ام دی اف ایزوفام ام باس نسبت به سایر محصولات ام دی اف ایزوفام بالاتر می باشد . و در واقع جزو ورق های ام دی اف لاکچری ایزوفام می باشد .

قیمت ام دی اف ایزوفام را روزانه از کارشناسان فروش ما سوال کنید و توجه داشته باشید قیمت ام دی اف ایزوفام بر روی پالت ارزان تر از تک ورق می باشد و طبیعتا قیمت بر روی تریلی ارزان تر از قیمت بر روی پالت می باشد . ام دی اف ایزوفام با مغز خارجی و روکش خارجی تولید می شود و قابل رقابت با رقبای وارداتی می باشد و از کیفیت خوبی هم برخوردار است . البته قیمت ام دی اف ایزوفام نسبت به رقبای وارداتی خود ارزان تر است .

با ما در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و تلگرام همراه باشید.

زبان های دیگر»