ام دی اف ایزوفام

صفحات مرتبط

مشخصات ام دی اف ایزوفام

مشخصاتMDF ایزوفام

 نوع ورق : ام دی اف (MDF) 
 
_  نوع ام دی اف :  ملامینه
 
برند : ایزوفام 
 
ساخت کشور : ایران
 
ضخامت :  16  میلیمتر
 
جنس لبه کاری : PVC
 
ابعاد : سایز های متنوع 
 
رنگبندی : متنوع
 
_ توجه : این نوع ام دی اف آغشته به رزین می باشد که در فشار بالا پرس می شود
ام دی اف ایزوفام

آشنایی با ام دی اف ایزوفام

ام دی اف ایزوفام ساخت کشور عزیزمان ایران می باشد . از آنجایی که ام دی اف ایزوفام با مفز ام دی اف تایلندی واناچای تولید می شود و روکش های آن نیز وارداتی بوده و از کشوره کره وارد می شود همین مسایل باعث شده تا ام دی اف ایزوفام جزو ام دی اف های لاکچری ایرانی محسوب شود و بسیاری از مردم ایران هم ام دی اف ایزوفام را جزو ام دی اف های با کیفیت موجود در بازار می شناسند . کارخانه ایزوفام در شمس آباد تهران واقع می باشد . کارخانه ایزوفام هم ورق ام دی اف با روکش ملامینه تولید می کند و هم ورق ام دی اف هایگلاس که ما در سایت ایرانی دکور رنگ بندی ام دی اف ایزوفام با روکش ملامینه را قرار داده ایم .

ایرانی دکور اقدام به فروش بی واسطه محصولات کارخانه ایزوفام نموده است . و محصولات ام دی اف ایزوفام را به صورت رسمی با کد ملی از کف کارخانه ایزوفام ثبت سفارش می کند و هم بدون کد ملی از دپوی خود شرکت ایرانی دکور اقدام به فروش ام دی اف ایزوفام و هایگلاس ایزوفام می نماید . پس قبل از خرید ام دی اف ایزوفام حتما از ما هم قیمت بگیرید تا ام دی اف ایزوفام را با قیمت مناسب و ارزان خرید کنید .

رنگ بندی ام اف ایزوفام

نمونه کاری

آشنایی با ام دی اف ایزوفام

ام دی اف ایزوفام ساخت کشور عزیزمان ایران می باشد . از آنجایی که ام دی اف ایزوفام با مفز ام دی اف تایلندی واناچای تولید می شود و روکش های آن نیز وارداتی بوده و از کشوره کره وارد می شود همین مسایل باعث شده تا ام دی اف ایزوفام جزو ام دی اف های لاکچری ایرانی محسوب شود و بسیاری از مردم ایران هم ام دی اف ایزوفام را جزو ام دی اف های با کیفیت موجود در بازار می شناسند . کارخانه ایزوفام در شمس آباد تهران واقع می باشد . کارخانه ایزوفام هم ورق ام دی اف با روکش ملامینه تولید می کند و هم ورق ام دی اف هایگلاس که ما در سایت ایرانی دکور رنگ بندی ام دی اف ایزوفام با روکش ملامینه را قرار داده ایم .

ایرانی دکور اقدام به فروش بی واسطه محصولات کارخانه ایزوفام نموده است . و محصولات ام دی اف ایزوفام را به صورت رسمی با کد ملی از کف کارخانه ایزوفام ثبت سفارش می کند و هم بدون کد ملی از دپوی خود شرکت ایرانی دکور اقدام به فروش ام دی اف ایزوفام و هایگلاس ایزوفام می نماید . پس قبل از خرید ام دی اف ایزوفام حتما از ما هم قیمت بگیرید تا ام دی اف ایزوفام را با قیمت مناسب و ارزان خرید کنید .
با ثبت مشخصات سفارش خود براحتی از ایرانی دکور خرید کنید