ام دی اف فرامید

آشنایی با ام دی اف فرامید و مشخصات آن همراه با رنگ بندی ام دی اف فرامید .

 مشخصات ام دی اف فرامید

 نوع ورق : ام دی اف MDF مات و ام دی اف برجسته
_  نوع ام دی اف :  PVC
برند : فرامید 
ساخت کشور : ایران
ضخامت :  16  میلیمتر
جنس لبه کاری : PVC
ابعاد : 2800 * 1830 – 2800 * 1220
رنگبندی : متنوع
ام دی اف فرامید

 آشنایی با ام دی اف فرامید

ام دی اف فرامید جزو ام دی اف های موجود در بازار ایران می باشد که  تولید داخل می باشد . این برند را معمولا بخاطر برجستگی های منحصر به فرد آن می شناسند برای اینکه برجستگی های فرامید بیشتر از سایر برند ها می باشد و تخصصی در تولید ورق ام دی اف برجسته فعالیت می کند . ام دی اف فرامید با مغز تایلندی واناچای تولید می شود و با روکش های کره ای تولید می شود . و در واقع تمام مواد اولیه این محصول وارداتی می باشد و به همین دلیل توانسته جایگاه خوبی را از نظر کیفیت در مقایسه با سایر رقبای خود کسب کند .

ایرانی دکور اقدام به فروش بی واسطه محصولات کارخانه ام دی اف فرامید کرده است و سفارشات به صورت پالت و تریلی را نیز از همان کف کارخانه فرامید ثبت سفارش می کند . پس حتما قبل از خرید این محصول قیمت آن را را مسولین فروش ما سوال کنید تا ام دی اف فرامید را با ارزانترین قیمت خرید کنید .

 رنگ بندی ام دی اف فرامید

 

 

خرید ام دی اف فرامید

ام دی اف فرامید جزو ام دی اف های لاکچری در بازار کشورمان می باشد که در ابعاد های 1.22 متر * 2.80 متر و 1.83 متر * 2.80 متر تولید می شود . که در هنگام خرید ام دی اف فرامید شما باید حتما اعلام کنید که قصد خرید ام دی اف فرامید در چه ابعادی را دارید . این محصول به صورت فوق برجسته تولید می شوند .

مشتریانی که قصد خرید ورق های فوق برجسته را دارند باید به اطلاعاتشان برسانیم که بهترین برند ام دی اف برجسته فرامید می باشد . همکارانی که قصد خرید این برند را بر روی پالت و تریلی را دارند ابتدا باید اطلاعات همکاری خود را برای ما از طریق واتس آپ و تلگرام ارسال کنند و بعد از آن شرایط و نحوه خرید را کارشناسان ام دی اف ما سوال کنند . یکی دیگر از راه های ارتباطی ما برای خرید این محصول شماره های تماس موجود در سایت ما می باشد که بعد از تماس گرفتن و اعلام کد انتخابی خود می توانید ام دی اف فرامید خود را خریداری کنید .

مشتریان عزیز مصرف کننده ای که قصد خرید ام دی اف فرامید بصورت خرد و تک ورق را دارند به این نکته توجه کنند که انبار ما در سایت چوب فروشان خاوران می باشد و هزینه ارسال بار هم بر عهده مشتریان می باشد

فروش ام دی اف فرامید

مجموعه ایرانی دکور فروش ام دی اف فرامید را بصورت خرد یا تک ورق هم دارد و برای همکاران عزیز فروش این محصول بصورت پالت و تریلی هم امکان پذیر می باشد . فروش این برند در مجموعه ایرانی دکور کاملا بی واسطه می باشد و کارشناسان فروش ام دی اف ما همه روزه به غیر از روزهای تعظیل آماده ثبت سفارش برای شما مشتریان عزیز می باشند .

فروش این محصول از انبار شرکت ایرانی دکور در تهران و سایت خاوران می باشد و دفتر مرکزی ما در پل چوبی واقع می باشد . موجودی ام دی اف فرامید در مجموعه ما نسبتا خوب می باشد و شما مشتریان عزیز حق انتخاب بیشتری را دارید و می توانید با اعلام کد انتخابی خود و گرفتن استغلام موجودی از کارشناسان فروش ام دی اف ما اقدام به ثبت سفارش کنید .

مجموعه ما اجازه فروش ام دی اف فرامید به استان هایی که کارخانه فرامید نمایندگی دارد را ندارد اما در استان های دیگر از همکارانی که قصد دریافت عاملیت فروش ما را دارند خواهشمندیم با ارسال اطلاعات همکاری خود به کارشناسان فروش ام دی اف ما در خواست خود را ارسال کنند .

ما سعی کرده ایم با قرار دادن ام دی اف فرامید در سبد محصولات خود تمامی نیازهای شما را به طرح های لاکچری ام دی اف بر طرف کنیم . این برند در داخل عزیزمان ایران با مغز خارجی و روکش خارجی به تولید می رسد و این محصول یکی از پر فروش ترین برند های ام دی اف موجود در بازار کشورمان می باشد .

قیمت ام دی اف فرامید

در ابتدا مهمترین مساله ای که در مورد قیمت ام دی اف فرامید باید به اطلاع شما مشتریان عزیز برسانیم این مساله  است که از آنجایی که این برند دارای دو سایز می باشد پس طبیعتا قیمت ام دی اف فرامید هم متفاوت می باشد و بیشتر کد رنگ ها هم در سایز کوچک تولید می شوند و هم در سایز بزرگ پس شما مشتریان عزیز قبل از ثبت سفارش ام دی اف خود به کارشناسان ام دی اف ما اعلام کنید که قیمت این محصول را در سایز دلخواه شما را به شما بدهند پس برای پاسخگویی سریعتر همکاران ما به شما در هنگام دریافت قیمت سایز ورق را همراه با کد انتخابی اعلام کنید .

نکته پایانی اینکه قبل از ثبت سفارش قیمت این محصول را با سایر مجموعه ها مقایسه کنید تا با اطمینان از قیمت ام دی اف فرامید در مجموعه ما اقدام به ثبت سفارش خود کنید

زبان های دیگر»