ام دی اف آرتا

آشنایی با ام دی اف آرتا و مشخصات آن همراه با رنگ بندی ام دی اف آرتا .

 مشخصات ام دی اف آرتا

_ نوع ورق : ام دی اف(MDF)
_برند : آرتا
ساخت کشور : ایران
ابعاد : 366*183
ضخامت : 8 میلیمتر – 16 میلیمتر – 25 میلیمتر
رنگبندی : متنوع
ام دی اف آرتا

 آشنایی با ام دی اف آرتا

ام دی اف آرتا جزو ام دی اف های ایرانی موجود در بازار ایران است. آرتا در استان اردبیل تولید شده و جزو محصولات کارخانه آرتا پان می باشد. کارخانه آرتا پان این برند را با مغز خود آرتا تولید می کند. این محصول که از این جهت جزو ام دی اف های تولید داخل محسوب می شود . ام دی اف آرتا نسبت به سایر محصولات ام دی اف موجود در بازار ایران از قیمت مناسب تری بر خوردار می باشد و کیفیت خوب این برند باعث فروش خوب محصول ام دی اف آرتا در کشور عزیزمان ایران شده است . و همچنین این ام دی اف به دلیل قیمت مناسب بیشتر به کشور های همجوار اعم از اربیل عراق و افغانستان صادر می شود .

سایت ایرانی دکور از معدود سایت های اینترنتی می باشد که این محصول را بدون واسطه به فروش می رساند و قبل از خرید ام دی اف آرتا حتما از شرکت ایرانی دکور قیمت آن را استعلام بگیرید

 رنگ بندی ام دی اف آرتا

 

 

خرید ام دی اف آرتا

ام دی اف آرتا در سبد محصولات ما قرار گرفته است تا شما مشتریان عزیز بعد از انتخاب رنگ آن اقدام به خرید ام دی اف خود کنید . و توجه داشته باشید که خرید این برند از مجموعه ما کاملا بی واسطه می باشد . ما با داشتن دپوی قوی و تقریبا تکمیل از تمام کد های ام دی اف رنگی آرتا انتخاب و خرید این محصول زا را برای شما مشتریان عزیز فراهم کرده ایم .  موجودی ام دی اف صفید آرتا هم در شرایط خوبی می باشد . و شما می توانید در هر زمانی اقدام به خرید آن از ما کنید .

نحوه خرید ام دی اف آرتا برای همکاران عزیز بصورت پالت و تریلی هم از کف کارخانه در اردبیل امکان پذیر می باشد و هم از انبار تهران . فقط همکاران عزیز توجه داشته باشند قبل از خرید این برند باید فرم عاملیت فروش شرکت ما را در سایت تکمیل و ارسال کنند و برای ارسال اطلاعات همکاری هم با کارشناسان ام دی اف ما تماس حاصل فرمایید .

مشتریان عزیزی که قصد دریافت نمایندگی ام دی اف آرتا را دارید باید مستقیما با خود کارخانه آرتا در اردبیل تماس حاصل فرمایید . شرکت ما فقط در استان هایی که ااین برند نمایندگی ندارد عاملیت می دهد .

فروش ام دی اف آرتا

فروش ام دی اف آرتا در مجموعه ما کاملا بی واسطه و مستقیم می باشد . شما مشتریان عزیز برای ثبت سفارش خود به صورت تک ورق و خرد می توانید از طریق تلگرام و واتس آپ با کارشناسان فروش ام دی اف آرتا در شرکت ما در ارتباط باشید و اقدام به ثبت سفارش آنلاین خود کنید . توجه داشته باشید که در فاکتور فروش ام دی اف برای شما مشتریان عزیز هزینه حمل و بارگیری درج نمی شود و شما باید در محل تحویل این برند مبلغ بارگیری و حمل را به راننده پرداخت کنید .

فروش ام دی اف آرتا برای همکاران عزیز به صورت پالت و تریلی امکان پذیر می باشد همکاران عزیز بعد از تماس با واحد فروش ام دی اف مجموعه ما می توانند شرایط و نحوه همکاری را سوال کنند . شرکت ایرانی دکور هم فروش ام دی اف سفید آرتا و هم فروش ام دی اف رنگی آرتا را دارد . امیدواریم توانسته باشیم دغدغه های شما مشتریان عزیز را در تهیه ام دی اف آرتا برطرف کرده باشیم .

قیمت ام دی اف آرتا

شما مشتریان عزیز و همکاران گرامی برای استعلام قیمت ام دی اف آرتا قبل از ثبت سفارش می توانید با شماره تلفن های ما در سایت و برنامه های تلگرام و واتس آپ ارتباط برقرار کنید . و ما به شما پیشنهاد می کنیم قبل از ثبت سفارش قیمت محصولات ام دی اف در ایرانی دکور را با قیمت ام دی اف سفید آرتا و قیمت ام دی اف رنگی آرتا را با سایر شرکت ها مقایسه کنید و بعد از اطمینان از قیمت این برند در مجموعه ما اقدام به ثبت سفارش خود کنید و در نکته پایانی باید متذکر شویم که قیمت این محصول در شهرستان هایی که خود کارخانه آرتا نمایندگی دارد مسلما مناسب تر از تهران می باشد . و از آنجایی که ما امکان ارسال به شهرستان هایی که کارخانه آرتا نمایندگی دارد را نداریم خواهشمندیم اصرار بر ثبت سفارش نزد شرکت ما را نکنید و از نمایندگی ام دی اف آرتا و شهرستان خود خرید کنید .

با ما در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و تلگرام همراه باشید.

زبان های دیگر»