ام دی اف آریا

ام دی اف آریا | MDF ARYA

آشنایی با ام دی اف آریا

نمایندگی ام دی اف آریا – ایرانی دکور – MDF آریا – ARYA

آشنایی با صنعت فیبر آریا، محصولات ام دی اف و مشاهده رنگ بندی و مشخصات آن 

ام دی اف آریا (MDF ARYA) در کشورمان ایران  تولید می شود. کارخانه نوین چوب اقدام به تولیدانواع ام دی اف در انواع رنگ بندی که در ذیل به آن ها اشاره خواهیم کرد، می نماید. صنعت فیبر آریا محصولات خود را با مغز واناچای تولید می‌کند و به رغم کیفیت مناسب محصول، همواره قیمت رقابتی خود در بازار را حفظ کرده است.

معرفی ام دی اف آریا

شرکت صنعت فیبر آریا به عنوان یکی از تولید کنندگان مطرح فرآورده های چوبی در ایران به شمار می رود. تولید مستمر محصولات به علاوه حفظ کیفیت مداوم و همچنین افزایش کد های رنگ در سال 95، ام دی اف آریا را به یکی از رقبای شرکت های مطرح تولید ام دی اف در ایران بدل کرده است.

شرکت فیبر صنعت آریا در سال 95، پرفروش ترین و زیبا ترین محصولات خود را به علاوه کد رنگ های جدید تولیدی را منتشر کرد.

ایرانی دکور و آریا؛

سابقه‌ی فروش محصولات شرکت صنعت فیبر آریا توسط ایرانی دکور به همان سال های ابتدایی راه اندازی کارخانه و به پیش از راه اندازی وبسایت ایرانی دکور باز می گردد. ایرانی دکور طی سالیان گذشته توانسته به عنوان یکی از بزرگترین فروشندگان محصولات آریا در ایران باشد. به گونه ای که ماه های متوالی رکورد فروش ام دی اف را در بین رقبا در سطح کشور به خود اختصاص داده است.

خرید از ایرانی دکور

ایرانی دکور تمام محصولات آریا را برای آسایش خریداران و مشتریان تامین می نماید و همواره درصدد رشد کیفیت خدمات و تحویل اجناس خریداری شده مشتریان در سراسر ایران بوده است. همچنین خریداران محترم می توانند ام دی اف آریا را به صورت عمده و خرده، بدون واسطه با نازل ترین قیمت بازار از ایرانی دکور خریداری نمایند.

مشخصات ام دی اف آریا (مات)

 نوع ورق : ام دی اف MDF
_  نوع ام دی اف :  مات
 
برند : آریا
 
ساخت کشور : ایران
 
ضخامت :  16  میلیمتر
 
جنس لبه کاری : PVC
 
ابعاد : 3630 * 1830
 
رنگبندی : متنوع
 
ام دی اف آریا
فلسفه واناچای

جنگل

جنگل هوا ، آب و غذا به انسان می دهد. جنگل چوب انسان را برای ساختن خانه و موارد دیگر می دهد. چوب همیشه دوستانه ترین مصالح ساختمانی برای انسان بوده و خواهد بود. مدل تجاری پایدار واناچای از چوب جنگل استفاده نمی کند بنابراین جنگل می تواند برای نسل آینده رشد بیشتری کند. این معنی نام شرکت ما است. این فلسفه هشت دهه گذشته ماست.

واناچای؛ کیفیت پلاس حفظ محیط زیست

آینده؛ جنگل؛ با همدیگر

تولیدات شرکت واناچای با تکنولوژی خاصی میزان استفاده از چوب را برای تولید مغز ام دی اف کاهش می دهد و علاوه بر افزودن به کیفیت محصولات، رسالت محیط زیستی خود را نیز رعایت می کند.

ام دی اف آریا با مغز واناچای

ام دی اف آریا با مغز واناچای ساخته می شود. از این رو این محصول ایرانی از بهترین نوع مغز ام دی اف موجود درجهان بهره می برد

مزایای محصول

مغز ام دی اف واناچای

ام دی اف های تولیدی شرکت فیبر آریا از مغز واناچای بهره می برند. واناچای به خاطر انسجام در برابر حشرات موذی مانند موریانه و در برابر ضربه و خش  مقاوم است. روکش این ام دی اف در رنگ های مختلف برجسته (مات) بوده و با کیفیت منحصر به فرد خود کیفیت کلی محصول را نیز ارتقا داده است.

حفاظت از محیط زیست

در تولید این MDF از مواد و ترکیبات مضر برروی محیط زیست استفاده نشده است و در مجموع برای محیطی که در آن زندگی می کنیم و مصرف کننده نهایی خطری را به همراه ندارد.

مقاومت بالا در برش و نصب و پیچ خوری

ام دی اف آریا با توجه به خاصیت های مغز و روکش هنگام برش با دستگاه و همچنینفارسی بر کردن ام دی اف از خود مقاومت بالایی نشان می دهد. همچنین این محصول در هنگام نصب و با توجه به کیفیت مغزی آن، به راحتی پیچ گرفته و کار نصب را آسان می کند. دیگر ویژگی این محصول بوی مطبوع آن هست که علت آن نیز تولید با مواد درجه یک است.

مشاوره خرید ام دی اف آریا | قیمت MDF ARYA

ما درسایت ایرانی دکور  “نمایندگی ام دی اف آریا” این فرصت را برای شما عزیزان فراهم کرده ایم تا ام دی اف آریا را بدون واسطه و مستقیم از ما خریداری کنید. از طریق قسمت ارتباط با ما با ارسال مشخصات خرید خود، ثبت سفارش کنید .
 

شماره های تماس برای ثبت سفارش شما :

خریداران عمده به قصد دپوی محصول نیز می توانند درخواست خود را از طریق تماس با واحد فروش ایرانی دکور ثبت نمایند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در pinterest به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در email به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید

سئوالات متداول در خصوص ام دی اف نوین چوب

آریا تولید ایران با تکنولوژی وارداتی از ترکیه

کیفیت ام دی اف های تولیدی شرکت آریا مورد تأیید نصاب ها و خریداران بوده است.

  • کیفیت مغز
  • مغز واناچای
  • ررنگ بندی متنوع

ام دی اف برجسته (مات)آریا در بیش از 20 کد رنگ مشتری پسند تولید و عرضه می شود.

به بالای صفحه بردن