Skip links

صفحه کابینت پی و ی سی 3 سانت

صفحه کابینت پی وی سی (ضد آب) 3 سانت | PVC | براق و مات: مجموعه صفحات کابینت ضد آب (پی وی سی) را شامل می شود که با روکش های HPL و طرح و رنگ مات و براق، عرضه می شوند.
صفحه کابینت سطح رویی کابینت‌های آشپزخانه شما را پوشش می دهد. همانطور که پیشتر و به صورت مفصل در اینجا توضیح داده شد، صفحه کابینت ام دی اف و پی وی سی (صفحه کابینت ضد آب) دو نوع اصلی صفحات موجود در بازار هستند که با توجه به نوع متریال مورد استفاده در ساخت آن‌ها تقسیم بندی می شوند.

آشنایی صفحه کابینت پی وی سی:

صفحه کابینت پی وی سی، نوع دیگری از صفحات کابینت است که از جنس PVC ساخته می شود و در دو حالت تو پر و تو خالی با انواع روکش HPL و در دو سایز 3 و 5 سانتی متری به بازار عرضه می شود. همانطور که در “صفحه کابینت ام دی اف 3 سانت مات” به آن اشاره شد یکی از نقاط قوت روکش های HPL تنوع بی‌شمار طرح و رنگ آن است. روکش های براق HPL، برای طراحی آشپزخانه های با سایز متوسط که از ام دی اف براق برای تولید کابینت آن استفاده شده است، مناسب می‌باشند. همچنین طراحان از براق بودن صفحه کابینت برای ایجاد ذهنیت بزرگتر بودن فضا، استفاده می‌کنند.

صفحه کابینت ضد آب

مهم‌ترین مزیت صفحه کابینت پی وی سی، ضد آب بودن آن است. PVC برعکس MDF به خودی خود در مقابل رطوبت و آب، مقاوم بوده و برای افرادی که نگران آبخوری کابینت‌هایشان هستند، بهترین گزینه به حساب می آید. صفحه کابینت ام دی اف توسط روکش های قدرتمند HPL نسبت به میزان کمتری از برخورد آب مقاوم می شوند. این درحالی‌ست که صفحه کابینت ضد آب (PVC) علاوه برا دارا بودن روکش HPL برای زیبایی و بهره مندی از ررنگ بندی متنوع، ذاتا نسبت به آب مقاومت بالایی دارد.

صفحه کابینت پی وی سی (ضد آب) 3 سانت | PVC | براق و مات
صفحه کابینت پی وی سی (ضد آب) 3 سانت | PVC | براق و مات

صفحه کابینت پی وی سی 3 سانت:

صفحه کابینت ضد آب (پی وی سی) سه سانت، از انواع رایج این محصول به شمار می آید. صفحه کابینت های پی وی سی عموما در دو سایز 3 و 5 سانتی متری تولید و عرضه می شوند. امروزه با افزایش تعداد رنگ بندی این محصول، طراحان و تولید کنندگان کابینت به این محصول مقاوم در برابر رقبت بیشتری پیدا کرده اند.

صفحه کابینت پی وی سی براق و مات:

صفحه کابینت پی وی سی همانند ام دی اف، با روکش قدرتمند HPL تزئین و تقویت می‌شود. ازاین رو همانند صفحه کابینت ام دی اف، نوع پی وی سی آن نیز دارای انواع طرح و رنگ روکش در دو حالت مات و براق است.

صفحه کابینت پی وی سی و کابینت ام دی اف:

پیش‌تر صفحه کابینت های ام دی اف و چوبی برای کابینت های ساخته شده با ام دی اف، استفاده می‌شدند. اما به مرور زمان و مکلات متنوعی همچون انبساط صفحات کابینت ام دی اف، تولید کنندگان کابینت ه استفاده از سایر صفحات کابینت رقبت یافتند. با بالا بودن قیمت صفحات کورین و سنگینی سنگ و چوب سیلر کیلر شده، بسیاری از تولید کنندگان صفحه کابینت pvc را به مشتریان خود پیشنهاد کردند. امروز با ایجاد خطوط تولید متعدد صفحه کابینت ضد آب PVC در سطح کشور، صفحه کابینت پی وی سی به یکی از رقبای اصلی صفحه کابینت ام دی اف بدل شده است.

انواع طرح و رنگ روکش های صفحه کابینت ضد آب پی وی سی 3 سانت:

ابعاد صفحه کابینت ضد آب 3 سانتی PVC :

طول : 3/60 متر
عرض : 60 سانت
توجه : در ابعاد عرض 65 و 70 و 75 و 80 سانت هم بصورت سفارشی تولید می شوند

مشاوره خرید صفحه کابینت PVC (ضد آب) سه سانت

ما درسایت ایرانی دکور  “نمایندگی انواع صفحه کابینت پی وی سی (ضد آب) 3 سانت | PVC | براق و مات” این فرصت را برای شما عزیزان فراهم کرده ایم تا این محصول را بدون واسطه و مستقیم از ما خریداری کنید. از طریق قسمت ارتباط با ما با ارسال مشخصات خرید خود، ثبت سفارش کنید .

شماره های تماس برای ثبت سفارش شما :

خریداران عمده به قصد دپوی محصول نیز می توانند درخواست خود را از طریق تماس با واحد فروش ایرانی دکور ثبت نمایند.

ارتباط سریع با کارشناسان ایرانی دکور

مشاهده
کشیدن