Skip links

صفحه کابینت ام دی اف 3 سانت مات

صفحه کابینت ام دی اف سه سانت مات | MDF Mat | ایرانی دکور
صفحه کابینت سطح رویی کابینت‌های آشپزخانه شما را پوشش می دهد. همانطور که پیشتر و به صورت مفصل در اینجا توضیح داده شد، صفحه کابینت ام دی اف و پی وی سی دو نوع اصلی صفحات موجود در بازار هستند که با توجه به نوع متریال مورد استفاده در ساخت آن‌هاتقسیم بندی می شوند.

آشنایی صفحه کابینت ام دی اف:

شاید بهتر باشد قبل از آشنایی با خصوصیات و ویژگی های صفحه کابینت ام دی اف، به این نکته اشاره کنیم که لزوما برای کابینت های ساخته شده با ام دی اف، از صفحه کابینت ام دی اف استفاده نمی شود، بلکه نسبت به نوع نیاز مشتری، ویژگی سایر انواع، و میزان بودجه در نظر گرفته شده، نوع صفحه کابینت انتخاب می شود.

صفحه کابینت ام دی اف نیز به دو دسته‌ی مات و براق در دو سایز 3 سانتی متری و 5 سانتی متری تقسیم می شود و با توجه به خمیدگی دو طرف آن به دو لب و تک لب نیز شناخته می شوند.

صفحه کابینت ام دی اف 3 سانت:

صفحه کابینت ام دی اف 3 سانت، از انواع رایج این محصول به شمار می آید. صفحه کابینت های ام دی اف عموما در دو سایز 3 و 5 سانتی متری تولید و عرضه می شوند و بیشتر طراحان وسازندگان کابینت های ام دی اف، سایز 3 سانتی متری آن رزا پیشنهاد می کنند.

صفحه کابینت ام دی اف 3 سانت مات:

صفحه کابینت ام دی اف با توجه به انواع روگش های مورد استفاده در ساخت آن ها به دو نوع اصلی مات و براق تقسیم می شوند. پیشتر برای پوشش سطح کابینت ها از سنگ و چوب فرم گرفته با دست، استفاده می شد. اکنون اصلی ترین رقیب صفحات کابینت ام دی اف، صفحات پی وی سی هستند. اما از لحاظ رنگ و طرح روکش با توجه به وجود صفحه کابینت کورین در بازار، هم اکنون روکش های متنوعی برای صفحات کابینت ام دی اف، استفاده می شود که بیشترین شباهت را به صفحات کورین، چوبی و سنگ داشته باشد.

صفحه کابینت ام دی اف 3 سانت مات مجموعه صفحات کابینت ساخته شده با ام دی اف را شامل می شود که با روکش های HPL و طرح و رنگ مات، عرضه می شوند.

چرا باید از روکش های HPL استفاده کنیم؟

هنگامی که به سطوح آشپزخانه فکر می کنید، مهم است که نه تنها از نظر بصری جذاب باشد بلکه مقاومت و دوام را نیز در نظر بگیرید. امروزه مصرف کنندگان وقت خود را بیشتر از پیش در آشپزخانه می گذرانند، بنابراین به عملکرد بالایی در امکانات موجود در فضای آشپزخانه نیاز دارند. خواه شما یک مصرف کننده، شرکت تولیدی، طراح داخلی یا توزیع کننده باشید، “ایرانی دکور” به شما توصیه می کند برای تکمیل طراحی کابینت آشپزخانه، سطوح HPL را انتخاب کنید. در اینجا به صورت مختصر دلیل آن را ذکر می کنیم:

صفحه کابینت ام دی اف 3 سانت مات | MDF Mat | ایرانی دکور
صفحه کابینت ام دی اف 3 سانت مات | MDF Mat | ایرانی دکور

بهداشت اولویت اصلی است

هنگام تماس با غذا، HPL ماده بسیار ایمنی است و غیر سمی و بهداشتی به نظر می رسد. حتی به عنوان سدی در برابر مواد مخرب عمل می کند. ویژگی غیر اختلاطی (یکپارچه بودن) آن باعث می شود که مواد مضر روی صفحه کابینت آشپزخانه ایجاد و تکثیر نشوند. بنابراین HPL  میتواند برای سلامتی شما و خانواده‌تان مفید باشد.

بی نهایت بودن گزینه ها

این جنبه برای سطوح HPL بسیار مهم است. تعداد چشمگیر انتخاب ها برای تولید مثل رنگ ها، بافت ها و طرح های مواد طبیعی، مانند طرح چوب، به طراحان اجازه می دهد با تخیل خود انواع طرح های ذهنی خود برای طراحی کابینت آشپزخانه را اجرا نمایند.

انعطاف پذیری صفحات کابینت با روکش HPL در دو طرح براق و مات این امکان را فراهم می کند که با انتخاب انواع براق آن، محیطی بزرگتر و شاداب تر در آشپزخانه ایجاد نمایید و یا با انتخاب طرح های مات، فضای آرام‌تری شکل دهید. هیچ کس نباید این مزیت روکش HPL را نادیده بگیرد. زیرا هر ساله مصرف کنندگان می خواهند منحصر به فرد تر باشند. انجام این فعل برای مشتری هنگام کار با صفحه کابینت ام دی اف با روکش HPL آسان‌تر است.

انواع طرح و رنگ روکش های صفحه کابینت ام دی اف 3 سانت مات:

ابعاد صفحه کابینت MDF سه سانت مات:

طول : 4/10 متر
عرض : 60 سانتی متر
توجه : در ابعاد عرض 65 و 70 و 75 و 80 سانت هم بصورت سفارشی تولید می شوند

مشاوره خرید صفحه کابینت MDF سه سانت مات

ما درسایت ایرانی دکور  “نمایندگی انواع صفحه کابینت MDF سه سانت مات | MDF Mat” این فرصت را برای شما عزیزان فراهم کرده ایم تا این محصول را بدون واسطه و مستقیم از ما خریداری کنید. از طریق قسمت ارتباط با ما با ارسال مشخصات خرید خود، ثبت سفارش کنید .

شماره های تماس برای ثبت سفارش شما :

خریداران عمده به قصد دپوی محصول نیز می توانند درخواست خود را از طریق تماس با واحد فروش ایرانی دکور ثبت نمایند.

ارتباط سریع با کارشناسان ایرانی دکور

مشاهده
کشیدن