Skip links

صفحه کابینت ام دی اف براق 3 سانت

صفحه کابینت ام دی اف براق 3 سانت | Gloss Finishing : مجموعه صفحات کابینت ام دی اف را شامل می شود که با روکش های HPL و طرح و رنگ براق، عرضه می شوند.
صفحه کابینت سطح رویی کابینت‌های آشپزخانه شما را پوشش می دهد. همانطور که پیشتر و به صورت مفصل در اینجا توضیح داده شد، صفحه کابینت ام دی اف و پی وی سی دو نوع اصلی صفحات موجود در بازار هستند که با توجه به نوع متریال مورد استفاده در ساخت آن‌هاتقسیم بندی می شوند.

آشنایی صفحه کابینت ام دی اف براق:

صفحه کابینت ام دی اف براق، نوع دیگر صفحات ساخته شده از ام دی اف با روکش HPL است. همانطور که در “صفحه کابینت ام دی اف 3 سانت مات” به آن اشاره شد یکی از نقاط قوت روکش های HPL تنوع بی‌شمار طرح و رنگ آن است. روکش های براق HPL، برای طراحی آشپزخانه های با سایز متوسط که از ام دی اف براق برای تولید کابینت آن استفاده شده است، مناسب می‌باشند. همچنین طراحان از براق بودن صفحه کابینت برای ایجاد ذهنیت بزرگتر بودن فضا، استفاده می‌کنند.

صفحه کابینت ام دی اف براق 3 سانت:

صفحه کابینت ام دی اف 3 سانت، از انواع رایج این محصول به شمار می آید. صفحه کابینت های ام دی اف عموما در دو سایز 3 و 5 سانتی متری تولید و عرضه می شوند و بیشتر طراحان وسازندگان کابینت های ام دی اف، سایز 3 سانتی متری آن رزا پیشنهاد می کنند.

صفحه کابینت ام دی اف 3 سانت مات:

صفحه کابینت ام دی اف 3 سانت نسبت به نوع 5 سانت آن، کاربرد بیشتری دارد، بنابراین میزان تولید و فروش آن نیز به مراتب بیشتر است. صففحه کابینت ام دی اف براق که با روکش های HPL، عرضه می‌شوند به راحتی از لحاظ قیمتی و تنوع قیمت، رقیب صفحات چوبی رنگ آمیزی شده و صفحات براق کورین، شده اند.

بنابراین صفحه کابینت ام دی اف 3 سانت براق مجموعه صفحات کابینت ساخته شده با ام دی اف را شامل می شود که با روکش های HPL و طرح و رنگ براق (Gloss Finishing)، عرضه می شوند.

مزیت های روکش HPL براق:

HPL براق، روکش های تزئینی براقی هستند که بر روی انواع صفحه کابینت ام دی اف، نصب می‌شود. ایجاد محیط زیبا و مدرن با طیف گسترده انتخاب رنگ و طرح مزیت اصلی صفحه کابینت ام دی اف براق، به شمار می آیند.

صفحه کابینت ام دی اف براق 3 سانت | Gloss Finishing 3cm
صفحه کابینت ام دی اف براق 3 سانت | Gloss Finishing 3cm

اکنون؛ حتی ضد اثر انگشت

با استفاده از فناوری های درجه یک، متخصصان موفق به ارائه ویژگی های ضد اثر انگشت به سطوح HPL شده‌اند. هیچ چیز ناخوشایند تری از دیدن علامت های انگشت بر روی سطح کابینت وجود ندارد، که باعث می شود بانوی منزل، مدام در حال تیز کردن اثرات انگشت از روی صفحه کابینت ام دی اف براق باشد. این یک موفقیت بزرگ برای تولید کنندگان HPL است که باعث می شود اکثر طراحان و صاحبان خانه احساس آرامش کنند.

مقاومت فوق العاده

از آنجا که برش HPL آسان است، برای بدست آوردن هر اندازه از صفحه بدون از دست دادن بخشی از آن در هنگام برش کاری، گزینه های تنوعی جهت طراحی و برشکاری و نصب، فراهم می کند.

با توجه به ویژگی های مناسب این ماده در برابر درجه حرارت شدید، خراش، رطوبت و سایش، جای تعجب ندارد که چرا می‌توانید انواع صفحه کابینت با روکش HPL را در مراکز صنعتی یا آزمایشگاه ها پیدا کنید.

چرخه زندگی چشمگیر

با در نظر گرفتن خصوصیات فوق الذکر، صفحه کابینت ام دی اف براق با روکش HPL دارای چرخه عمر طولانی بوده و  برای ساخت کابینت آشپزخانه ایده آل است. حال به تمام آن ویژگی‌های مثبت، عدم تغییر ظاهری صفحه کابینت با روکش HPL در مقابل نور خورشید، رطوبت، بخار، گرمایش و تغییرات شدید دما را نیز اضافه کنید.

سود و زیبایی بیشتر در مقابل هزینه کمتر

اجازه دهید صادقانه بگوییم. امروزه، مصرف کنندگان گزینه های زیادی برای داشتن آشپزخانه‌ای لوکس با کمترین هزینه را در اختیار دارند. این یک راز و خبر نیست که آشپزخانه یک مکان جامع برای خانه است.

این مکانی است که همه مهمانان آن را می بینند و همه صاحبان خانه آن را دوست دارند. بدیهی است که آشپزخانه به اولین اتاقی تبدیل می شود که در آن مصرف کنندگان شروع به ایجاد ظاهری شیک می کنند. بنابراین، صفحه کابینت ام دی اف براق HPL، یک راه حل بسیار مقرون به صرفه است. همچنین، انتخاب شماره 1 برای تولید کننده است زیرا به تولید کنندگان کابینت آشپزخانه کمک می کند تا با کاهش هزینه های تولید سود بیشتری کسب کنند و همچنین کار مصرف کننده را نیز برای دستیابی به آشپزخانه‌ی شیک و لوکس آسان تر و سریعتر می کند.

انواع طرح و رنگ روکش های صفحه کابینت ام دی اف براق 3 سانت:

ابعاد صفحه کابینت 3 سانتی براق :

طول : 4/10 متر
عرض : 60 سانت
توجه : در ابعاد عرض 65 و 70 و 75 و 80 سانت هم بصورت سفارشی تولید می شوند.

مشاوره خرید صفحه کابینت MDF سه سانت براق

ما درسایت ایرانی دکور  “نمایندگی انواع صفحه کابینت ام دی اف براق 3 سانت | Gloss Finishing” این فرصت را برای شما عزیزان فراهم کرده ایم تا این محصول را بدون واسطه و مستقیم از ما خریداری کنید. از طریق قسمت ارتباط با ما با ارسال مشخصات خرید خود، ثبت سفارش کنید .

شماره های تماس برای ثبت سفارش شما :

خریداران عمده به قصد دپوی محصول نیز می توانند درخواست خود را از طریق تماس با واحد فروش ایرانی دکور ثبت نمایند.

این وبسایت از کوکی ها برای ارتقای کاربری شما استفاده می کند..

ارتباط سریع با کارشناسان ایرانی دکور

مشاهده
کشیدن