صفحه کابینت

آشنایی با صفحه کابینت

این صفحات به روش پست فرمینگ که مغز آنها از با کیفیت ترین MDF های موجود بازار میباشد که سطوح آنها با پانل های HDF (فرمیکا) به روش جدید و با تجهیزات مدرن پست فرمینگ می شوند.
فرمیکا نوعی روکش است که به آن بوسیله مواد مختلف قابلیتهایی از قبیل : مقاومت در برابر لک کننده ها(ضد لک) ، مقاومت در برابر نفوذ آب(ضد آب) ، مقاوم به حرارت تا 180 درجه سانتیگراد ، ضد خش بدلیل استفاده از لایه نازکی از اکسید آلومنیم در سطح رویی فرمیکاو ... داده می شود.
انحنای صفحه یا همان R صفحه شباهت بیشتری به صفحات کوارتر و کورین خواهد داشت و به زیبایی آن می افزاید .
این صفحات به دو صورت دو لب گرد و تک لب گرد تولید می شوند
 
که سایت ایرانی دکور بدون واسطه و مستقیم امکان خرید را برای شما عزیزان فراهم کرده است
محصولات صفحه کابینت ایرانی دکور :
_ صفحه کابینت مات 5 سانتی
_ صفحه کابینت براق 5 سانتی
_ صفحه کابینت مات 3 سانتی
_ صفحه کابینت براق 3 سانتی
_ صفحه کابینت 3 سانتی PVC
_ صفحه کابینت 5 سانتی PVC
 
صفحه کابینت های ایرانی دکور دارای رنگبندی و طرح بندی می باشد که انتخاب را برای هر سلیقه ای آسان میکند .
 
شماره های تماس مدیریت ایرانی دکور برای راهنمایی و مشاوره : 
همراه : 09123346296
تلفن ثابت : 77647430 - 021
صفحه کابینت

انواع مدل صفحه کابینت

صفحه کابینت یکی از پرکاربرد ترین وسایل در آشپزخانه ها می باشد که انواع صفحه کابینت ما عبارتند از :

1 – صفحه کابینت ام دی اف MDF

2 – صفحه کابینت پی وی سی PVC

به طور مفصل در رابطه با صفحه کابینت پی وی سی و صفحه کابینت ام دی اف صحبت خواهیم کرد .

البته ما صفحه کابینت کورین هم داریم که به صورت ابعاد سفارشی برای شما مشتریان عزیز تولید می شوند . برای دیدن رنگ بندی انواع صفحه کابینت از منوی صفحه کابینت سایت ما می توانید رنگ و مدل صفحه کابینت خود را انتخاب کنید . خوشبختانه تمامی صفحات کابینت در داخل کشور عزیزمان ایران تولید می شود .

کشورمان ایران در زمینه تولید صفحه کابینت به خود کفایی رسیده است . صفحه کابینت در داخل کشورمان به صورت مغز ام دی اف و روکش ایرانی و مغز ام دی اف خارجی و روکش ایرانی و بالعکس تولید می شود . صفحه کابینت در ضخامت های 3 سانت و 5 سانت تولید می شود و همچنین صفحات کابینت در طول 4.10 متر تولید می شود . و توجه کنید صفحه کابینت به دو نوع صفحه کابینت مات و صفحه کابینت براق موجود می باشد .

صفحه کابینت پی وی سی PVC

صفحه کابینت پی وی سی از متریال پی وی سی PVC تولید می شود . امروز صفحه کابینت پی وی سی فقط در انبار عرض 60 سانت و طول 4.10 متر تولید می شود . و بدلیل نبودن قالب برای ما بقی سایز ها ( عرض ) دیگر صفحه کابینت پی وی سی بیشتر از عرض 60 سانت تولید نمی شود . مهمترین مزیتی صفحه کابینت پی وی سی نسبت به سایر محصولات صفحه کابینت دارد . مقاومت صفحه کابینت پی وی سی در برابر آب و رطوبت است که در اصطلاح به صفحه کابینت پی وی سی ، صفحه کابینت ضد آب هم می گویند . طرح صفحه کابینت پی وی سی و مدل صفحه کابینت پی وی سی در سایت ایرانی دکور برای انتخاب شما مشتریان عزیز قرار داده شده است .

توجه داشته باشید اگر در تولید صفحه کابینت پی وی سی ، کربن مصرفی از مواد پی وی سی بیشتر باشد باعث می شود صفحه کابینت شما شکننده باشد و از مقاومت خوبی برخوردار نباشد . صفحه کابینت پی وی سی در ضخامت های 5 سانت و 3 سانت و در طول 4.10 متر و عرض 60 سانت تولید می شود . والبته صفحه کابینت پی وی سی PVC هم به صورت مات و هم به صورت براق تولید می شوند .

صفحه کابینت ام دی اف MDF

صفحه کابینت ام دی اف در عرض 3 سانت و 5 سانت و در طول 4.10 متر و در دو مدل مات و براق تولید می شود . شایان ذکر است که امکان تولید صفحه کابینت ام دی اف در عرض های سفارشی مثلا : 65 سانت و 70 سانت و 75 سانت و 80 سانت و 90 سانت و 95 سانت و 110 سانت امکان پذیر می باشد .

روکش صفحه کابینت ام دی اف از جنس HPL می باشد که روکش HPL مات کاملا ضد خش می باشد . که در مقابل آب نیز مقاومت خوبی دارد البته نه مثل صفحه کابینت پی وی سی که 100 درصد ضد آب است . ولی روکش HPL براق در مقابل خط و خش از مقاومت کمی برخوردار است . شما مشتریان عزیز ایرانی دکور می توانید رنگ و طرح صفحه کابینت ام دی اف MDF خود را از منوی صفحه کابینت انتخاب کنید و ثبت سفارش انجام دهید .

خرید صفحه کابینت

اولین نکته ای که در خرید صفحه کابینت باید به آن توجه کنید . این مساله است که شما می خواهید خرید صفحه کابینت ضد آب یا خرید صفحه کابینت پی وی سی انجام دهید یا خرید صفحه کابینت ام دی اف انجام دهید . که این انتخاب مستلزم این مساله است که شما چه استفاده ای از صفحه کابینت خواهید داشت ؟ یا اینکه در چه منطقه آب و هوایی قصد استفاده از صفحه کابینت را دارید ؟

برای خرید صفحه کابینت بعد از انتخاب نوع صفحه کابینت رنگ صفحه کابینت و مدل صفحه کابینت خود را انتخاب می کنید و بعد از طریق واتس آپ یا تلگرام اقدام به خرید صفحه کابینت خود می کنید . و این امکان برای شما وجود دارد تا قبل از خرید صفحه کابینت از کارشناسان صفحه کابینت ما مشاوره بگیرید .

محصولات صفحه کابینت ما برای خرید عبارتند از :

خرید صفحه کابینت ام دی اف 5 سانت

خرید صفحه کابینت ام دی اف 3 سانت

خرید صفحه کابینت پی وی سی 5 سانت

خرید صفحه کابینت پی وی سی 3 سانت

فروش صفحه کابینت

فروش صفحه کابینت در ایرانی دکور کاملا بی واسطه می باشد . و شما بعد از انتخاب صفحه کابینت خود با تماس با کارشناسان فروش صفحه کابینت ما از طریق واتس آپ یا تلگرام اقدام به ثبت سفارش کنید . البته با تماس تلفنی با واحد فروش صقحه کابینت ما می توانید از مشاوره قبل از سفارش هم بهره مند شوید .

در فروشگاه اینترنتی ایرانی دکور یکی دیگر از محصولاتش فروش صفحه کابینت می باشد که عبارتند از :

فروش صفحه کابینت ام دی اف 5 سانت

فروش صفحه کابینت ام دی اف 3 سانت

فروش صفحه کابینت پی وی سی 5 سانت

فروش صفحه کابینت پی وی سی 3 سانت

قیمت صفحه کابینت

قیمت صفحه کابینت در سایت ما با پایین ترین قیمت ممکن به فروش می رسد . شما مشتریان عزیز قبل از ثبت سفارش می توانید قیمت انواع صفحه کابینت را از مسوولین صفحه کابینت ما سوال کنید و اقدام به خرید صفحه کابینت خود کنید .

مساله ای که در قیمت صفحه کابینت پی وی سی بیشترین تاثیر را می گذارد میزان و مقدار مصرفی مواد پی وی سی می باشد . که هرچه قدر این مواد مصرفی بیشتر باشد قیمت صفحه کابینت پی وی سی بیشتر می باشد و بالعکس .

مساله ای که در قیمت صفحه کابینت ام دی اف تاثیر گذار می باشد . جنس ام دی اف مصرفی در ساخت صفحه کابینت و روکش HPL می باشد . عموما قیمت صفحه کابینت با مغز ام دی اف خارجی و روکش خارجی از ما بقی محصولات صفحه کابینت ام دی اف از قیمت بالاتری برخوردار می باشد که این قیمت بالاتر دلیل بر کیفیت بالای این صفحات کابینت نسبت به سایر صفحات کابینت ام دی اف ایرانی نمی باشد .

صفحه کابینت ارزان

مشتریانی که اصرار به خرید صفحه کابینت ارزان دارند باید به این مساله دقت کنند . که اصولا برای تولید صفحه کابینت ارزان چه صفحه کابینت ام دی اف ارزان و چه صفحه کابینت پی وی سی ارزان نیازمند آن است که از متریال بی کیفیتی در تولید استفاده شود . مسلما شما نباید در خرید صفحه کابینت ارزان انتظار این را داشته باشید که صفحه کابینت شما از طول عمر بالایی برخوردار باشد . اما شما می توانید از سایت ما صفحه کابینت ارزان اما با کیفیت خرید کنید در واقع شما از سایت ما گران نخریده اید و صفحه کابینت ارزان خود را با قیمت واقعی خرید کرده اید .

چون همیشه صفحه کابینت ارزان بیانگر این مساله که صفحه کابینت شما صفحه کابینت بی کیفیتی می باشد نیست . شایان ذکر است که صفحه کابینت 3 سانت ارزان تر از صفحه کابینت 5 سانت می باشد . و همچنین صفحه کابینت مات هم ارزان تر از صفحه کابینت براق می باشد .