صفحه کابینت

آشنایی با صفحه کابینت و انواع مدل آن و همچنین خرید و فروش و قیمت صفحه کابینت و نوع ارزان آن .

 آشنایی با صفحه کابینت

این صفحات به روش پست فرمینگ که مغز آنها از با کیفیت ترین MDF های موجود بازار میباشد که سطوح آنها با پانل های HDF (فرمیکا) به روش جدید و با تجهیزات مدرن پست فرمینگ می شوند.
فرمیکا نوعی روکش است که به آن بوسیله مواد مختلف قابلیتهایی از قبیل : مقاومت در برابر لک کننده ها(ضد لک) ، مقاومت در برابر نفوذ آب(درب ضد آب) ، مقاوم به حرارت تا 180 درجه سانتیگراد ، ضد خش بدلیل استفاده از لایه نازکی از اکسید آلومنیم در سطح رویی فرمیکاو … داده می شود.
انحنای صفحه یا همان R صفحه شباهت بیشتری به صفحات کوارتر و کورین خواهد داشت و به زیبایی آن می افزاید .
این صفحات به دو صورت دو لب گرد و تک لب گرد تولید می شوند
که سایت ایرانی دکور بدون واسطه و مستقیم امکان خرید را برای شما عزیزان فراهم کرده است
محصولات صفحه کابینت ایرانی دکور :
صفحه کابینت های ایرانی دکور دارای رنگبندی و طرح بندی می باشد که انتخاب را برای هر سلیقه ای آسان میکند .
شماره های تماس مدیریت ایرانی دکور برای راهنمایی و مشاوره :
همراه : 09123346296
تلفن ثابت : 77647430 – 021

خرید صفحه کابینت

اولین نکته ای که در خرید صفحه کابینت باید به آن توجه کنید . این مساله است که شما می خواهید خرید صفحه کابینتضد آب یا  پی وی سی انجام دهید یا خرید صفحه کابینت ام دی اف انجام دهید . که این انتخاب مستلزم این مساله است که شما چه استفاده ای از آن خواهید داشت ؟ یا اینکه در چه منطقه آب و هوایی قصد استفاده از آن را دارید ؟

برای خرید این محصول بعد از انتخاب نوع آنرنگ آن و مدل خود را انتخاب می کنید و بعد از طریق واتس آپ یا تلگرام اقدام به خرید خود می کنید . و این امکان برای شما وجود دارد تا قبل از خرید از کارشناسان فروشما مشاوره بگیرید .

محصولات صفحه کابینت ما برای خرید عبارتند از :

صفحه کابینت ام دی اف 5 سانت

صفحه کابینت ام دی اف 3 سانت

صفحه کابینت پی وی سی 5 سانت

صفحه کابینت پی وی سی 3 سانت

 

 

 

فروش صفحه کابینت

فروش صفحه کابینت در ایرانی دکور کاملا بی واسطه می باشد . و شما بعد از انتخاب محصول خود با تماس با کارشناسان فروش ما از طریق واتس آپ یا تلگرام اقدام به ثبت سفارش کنید . البته با تماس تلفنی با واحد فروش ما می توانید از مشاوره قبل از سفارش هم بهره مند شوید .

در فروشگاه اینترنتی ایرانی دکور یکی دیگر از محصولاتش فروش صفحه کابینت می باشد

 

 

 

قیمت صفحه کابینت

قیمت صفحه کابینت در سایت ما با پایین ترین قیمت ممکن به فروش می رسد . شما مشتریان عزیز قبل از ثبت سفارش می توانید قیمت انواع آن را از مسوولین فروش ما سوال کنید و اقدام به خرید خود کنید .

مساله ای که در قیمت صفحه کابینت پی وی سی بیشترین تاثیر را می گذارد میزان و مقدار مصرفی مواد پی وی سی می باشد . که هرچه قدر این مواد مصرفی بیشتر باشد قیمت آن بیشتر می باشد و بالعکس .

مساله ای که در قیمت صفحه کابینت ام دی اف تاثیر گذار می باشد . جنس ام دی اف مصرفی در ساخت آن و روکش HPL می باشد . عموما قیمت محصول با مغز ام دی اف خارجی و روکش خارجی از ما بقی محصولات صفحه کابینت ام دی اف از قیمت بالاتری برخوردار می باشد که این قیمت بالاتر دلیل بر کیفیت بالای این محصول نسبت به سایر محصولات ام دی اف ایرانی نمی باشد .

صفحه کابینت ارزان

مشتریانی که اصرار به خرید صفحه کابینت ارزان دارند باید به این مساله دقت کنند . که اصولا برای تولید محصول ارزان چه از جنس ام دی اف ارزان و چه جنس پی وی سی ارزان نیازمند آن است که از متریال بی کیفیتی در تولید استفاده شود . مسلما شما نباید در خرید این محصول انتظار این را داشته باشید که صفحه کابینت شما از طول عمر بالایی برخوردار باشد . اما شما می توانید از سایت ما محصول ارزان اما با کیفیت خرید کنید در واقع شما از سایت ما گران نخریده اید و محصول ارزان خود را با قیمت واقعی خرید کرده اید .

چون همیشه صفحه کابینت ارزان بیانگر این مساله که محصول شما محصول بی کیفیتی می باشد نیست . شایان ذکر است که صفحه کابینت 3 سانت ارزان تر از صفحه کابینت 5 سانت می باشد . و همچنین صفحه کابینت مات هم ارزان تر از صفحه کابینت براق می باشد .

انواع مدل صفحه کابینت

صفحه کابینت یکی از پرکاربرد ترین وسایل در آشپزخانه ها می باشد که انواع آن عبارتند از :

1 – صفحه کابینت ام دی اف MDF

2 – صفحه کابینت پی وی سی PVC

به طور مفصل در رابطه با صفحه کابینت پی وی سی و ام دی اف صحبت خواهیم کرد .

البته ما محصول کورین هم داریم که به صورت ابعاد سفارشی برای شما مشتریان عزیز تولید می شوند . برای دیدن رنگ بندی انواع آن از منوی صفحه کابینت سایت ما می توانید رنگ و مدل خود را انتخاب کنید . خوشبختانه تمامی صفحات کابینت در داخل کشور عزیزمان ایران تولید می شود .

کشورمان ایران در زمینه تولید این محصول به خود کفایی رسیده است . و ان در داخل کشورمان به صورت مغز ام دی اف و روکش ایرانی و مغز ام دی اف خارجی و روکش ایرانی و بالعکس تولید می شود . این محصول در ضخامت های 3 سانت و 5 سانت تولید می شود و همچنین صفحات کابینت در طول 4.10 متر تولید می شود . و توجه کنید صفحه کابینت به دو نوع  مات و براق موجود می باشد .

 

 

 

صفحه کابینت پی وی سی PVC

صفحه کابینت پی وی سی از متریال پی وی سی PVC تولید می شود . امروز این محصول فقط در انبار عرض 60 سانت و طول 4.10 متر تولید می شود . و بدلیل نبودن قالب برای ما بقی سایز ها ( عرض ) دیگر بیشتر از عرض 60 سانت تولید نمی شود . مهمترین مزیتی صفحه کابینت پی وی سی نسبت به سایر محصولات دارد . مقاومت آن در برابر آب و رطوبت است که در اصطلاح به آن ، صفحه کابینت ضد آب هم می گویند . طرح این محصول و مدل آن در سایت ایرانی دکور برای انتخاب شما مشتریان عزیز قرار داده شده است .

توجه داشته باشید اگر در تولید صفحه کابینت پی وی سی ، کربن مصرفی از مواد PVC بیشتر باشد باعث می شود محصول شما شکننده باشد و از مقاومت خوبی برخوردار نباشد . صفحه کابینت پی وی سی در ضخامت های 5 سانت و 3 سانت و در طول 4.10 متر و عرض 60 سانت تولید می شود . والبته این محصول هم به صورت مات و هم به صورت براق تولید می شوند .

 

 

 

صفحه کابینت ام دی اف MDF

صفحه کابینت ام دی اف در عرض 3 سانت و 5 سانت و در طول 4.10 متر و در دو مدل مات و براق تولید می شود . شایان ذکر است که امکان تولید آن در عرض های سفارشی مثلا : 65 سانت و 70 سانت و 75 سانت و 80 سانت و 90 سانت و 95 سانت و 110 سانت امکان پذیر می باشد .

روکش این محصول از جنس HPL می باشد که روکش HPL مات کاملا ضد خش می باشد . که در مقابل آب نیز مقاومت خوبی دارد البته نه مثل صفحه کابینت پی وی سی که 100 درصد ضد آب است . ولی روکش HPL براق در مقابل خط و خش از مقاومت کمی برخوردار است . شما مشتریان عزیز ایرانی دکور می توانید رنگ و طرح صفحه کابینت ام دی اف MDF خود را از منوی صفحه کابینت انتخاب کنید و ثبت سفارش انجام دهید .

POST A COMMENT

زبان های دیگر»