پارکت لمینت دنیز

با مطالعه مشخصات پارکت لمینت دنیز و با مشاهده رنگ بندی این برند می توانید با لمینت دنیز بیشتر آشنا شوید .

آشنایی با لمینت دنیز

لمینت دنیز جزو پارکت لمینت های ایرانی موجود در بازار ایران می باشد . این لمینت با مغز اچ دی اف ترک و روکش های ترک با جدید ترین دستگاه های وارداتی اروپایی تولید می شود . ایرانی دکور فروش انحصاری اینترنتی پارکت لمینت دنیز را در اختیار دارد . تمامی همکاران عزیزی که قصد دریافت نمایندگی یا عاملیت فروش لمینت دنیز را دارند با کارشناسان فروش ما تماس بگیرند .

تفاوت این برند نسبت به سایر رقبای ایرانی خود کیفیت
پارکت لمینت دنیز می باشد . به همین دلیل شرکت دنیز برای محصول خود برای مصارف خانگی 10 سال گارانتی صادر می کند و برای مصارف تجاری 5 سال گارانتی صادر می کند . به این نکته توجه کنید که این برند از معدود پارکت لمینت های ایرانی موجود در بازار ایران می باشد که دارای گارانتی می باشد . حتما به این نکته توجه کنید که در بازار داخلی بسیاری از برند های موجود در بازار که ادعای تولید لمینت پارکت با اورلی را دارند اصلا در تولید پارکت لمینت از اورلی استفاده نمی کنند ولی این برند با روکش های شات دکور آلمانی با اورلی و دستگاه های ترک تولید می شود . با خرید از ایرانی دکور پارکت دنیز را بی واسطه و با قیمت ارزان خرید کنید
 
مشخصات لمینت های دنیز :
 
طول هر تایل : 1200 میلیمتر
عرض هر تایل : 187 میلیمتر
ضخامت هر تایل : 8 میلیمتر
سطح پوششی هربسته : 2/36 متر مربع
استاندارد : AC4
کشور سازنده : ایران
کلیک : یونلین
روکش : شات دکور آلمان دارای اورلی
تکنولوژی : ترکیه
رنگبندی : 12 رنگ
گارانتی : دارد
 
پارکت لمینت دنیز

رنگ بندی لمینت دنیز

ما در سایت ایرانی دکور این فرصت را برای شما عزیزان فراهم کرده ایم تا لمینت دنیز را بدون واسطه و مستقیم از ما خریداری کنید . بعد از دیدن رنگ بندی این برند و انتخاب کد رنگ خود برای ثبت سفارش پارکت لمینت خود و گرفتن راهنمایی و مشاوره با شماره های ما تماس حاصل فرمایید .
 شماره های تماس برای ثبت سفارش شما :
همراه : 09123346296
تلفن : 77647430 - 021