پارکت لمینت سهند

مشاهده رنگ بندی پارکت لمینت سهند و آشنایی با آن .

آشنایی با لمینت سهند

لمینت ایرانی سهند محصول شرکت ایرانی دکور می باشد . لمینت سهند در مجموعه کارخانه های مصیبی در استان آذربایجان شرقی و در تبریز تولید می شود . پارکت لمینت ایرانی سهند با بالاترین کیفیت و با متریال وارداتی و دستگاه های وارداتی در کشور عزیزمان ایران تولید می شود . 

این برند جزو لمینت های ارزان موجود در بازار ایران می باشد . این محصول با مغز HDF و با کلیک های ولینگه دو قفله و پارافین خورده تولید می شود که همین امر باعث می شود تا پارکت سهند در مقابل آب و صدا مقاومت خوبی داشته باشد و علاوه بر مقاوم بودن در برابر رطوبت عایق صدا هم می باشند . این برند محصول شرکت ایرانی دکور می باشد پس پارکت لمینت ایرانی سهند را بی واسطه از ایرانی دکور خرید کنید . 
 

همکاران محترم برای کسب نمایندگی پارکت لمینت سهند و شرایط همکاری با مسوولین فروش ما تماس حاصل فرمایید . و مشتریان مصرف کننده عزیز برای استعلام قیمت این برند می توانند با واحد فروش شرکت ایرانی دکور تماس بگیرند. با خرید این پارکت دیگر نگران زیبایی منازل خود نباشید . فروش این برند بی واسطه و با ارزان ترین می باشد .

توجه داشته باشید که متراژ هر بسته لمینت سهند 1/815 می باشد و با مقاومت سایش AC3 واقعی می باشد. این محصول افتخار تولید ملی می باشد .

 

پارکت لمینت سهند

رنگ بندی لمینت سهند

که ما در سایت ایرانی دکور این فرصت را برای شما عزیزان فراهم کرده ایم تا لمینت سهند را بدون واسطه و مستقیم از ما خریداری کنید . 
از طریق قسمت ارتباط با ما با ارسال مشخصات  خرید خود ثبت سفارش کنید .
 شماره های تماس برای ثبت سفارش شما :
همراه : 09123346296
تلفن : 77647430 021