پارکت لمینت سهند

رنگ بندی لمینت سهند

خرید پارکت خرید لمینت ایرانی سهند
پارکت لمینت ایرانی سهند
صفحات مرتبط

آشنایی با لمینت سهند

لمینت ایرانی سهند

لمینت ایرانی سهند محصول شرکت ایرانی دکور می باشد . پارکت ایرانی سهند در مجموعه کارخانه های مصیبی در استان آذربایجان شرقی و در تبریز تولید می شود . پارکت لمینت ایرانی سهند با بالاترین کیفیت و با متریال وارداتی و دستگاه های وارداتی در کشور عزیزمان ایران تولید می شود . 

لمینت ایرانی سهند جزو لمینت ارزان و پارکت ارزان موجود در بازار ایران می باشد . پارکت ایرانی سهند با مغز HDF و با کلیک های ولینگه دو قفله و پارافین خورده تولید می شود که همین امر باعث می شود تا پارکت ایرانی سهند در مقابل آب و صدا مقاومت خوبی داشته باشد و علاوه بر مقاوم بودن در برابر رطوبت عایق صدا هم می باشند . لمینت ایرانی سهند محصول شرکت ایرانی دکور می باشد پس پارکت لمینت ایرانی سهند را بی واسطه از ایرانی دکور خرید کنید . 

همکاران محترم برای کسب نمایندگی پارکت لمینت ایرانی سهند و شرایط همکاری با مسوولین فروش ما تماس حاصل فرمایید . و مشتریان مصرف کننده عزیز برای استعلام قیمت پارکت لمینت ایرانی سهند می توانند با واحد فروش شرکت ایرانی دکور تماس بگیرند. با خرید پارکت لمینت ایرانی سهند دیگر نگران زیبایی منازل خود نباشید . فروش پارکت لمینت ایرانی سهند بی واسطه و با ارزان ترین قیمت پارکت لمینت ایرانی را در ایرانی دکور خرید کنید .

توجه داشته باشید که متراژ هر بسته لمینت ایرانی سهند 1/815 می باشد و با مقاومت سایش AC3 واقعی می باشد. پارکت لمینت ایرانی سهند افتخار تولید ملی می باشد .

که ما در سایت ایرانی دکور این فرصت را برای شما عزیزان فراهم کرده ایم تا لمینت ایرانی سهند را بدون واسطه و مستقیم از ما خریداری کنید . 

از طریق قسمت ارتباط با ما با ارسال مشخصات  خرید خود ثبت سفارش کنید .

 شماره های تماس برای ثبت سفارش شما :

همراه : 09123346296
تلفن : 77647430 021

برچسب ها : انواع لمینت، لمینت ارزان، رنگ بندی لمینت، سهند، نمایندگی لمینت، عکس لمینت، لمینتهای جدید، مدل لمینت، لمینت سهند، لمینت سهند، لمینت لاکچری، نمایندگی لمینت سهند، قیمت لمینت سهند، فروش لمینت سهند، پارکت سهند، پارکت sahand، 8 میل، 12 میل، نمایندگی پارکت سهند، قیمت پارکت سهند، کفپوش سهند، نمایندگی رسمی لمینت سهند، نمایندگی رسمی پارکت سهند، رنگ بندی پارکت سهند

 

با ثبت مشخصات سفارش خود براحتی از ایرانی دکور خرید کنید