پارکت و لمینت فلور پان

رنگ بندی لمینت فلور پان

رنگبندی لمینت فلورپان

صفحات مرتبط

آشنایی با لمینت فلور پان

آشنایی با لمینت فلور پان

پارکت و لمینت فلورپان متعلق به شرکت کاستامانو می باشد . که در کشورهای ترکیه و روسیه تولید می شود . و لمینت فلورپان در سه کلاس AC3 (مصارف خانگی و اماکن شخصی ) و AC4 (مصارف خانگی پر تردد و اماکن اداری ) AC5 (مصارف پر تردد و اماکن اداری پر تردد )تولید می شود .

لمینت فلورپان
از تکنولوژی و دانش شرکت یونیلین در تولید لمینت های خود استفاده می کند و این دانش باعث شده تا در رتبه اول فروش کشور ترکیه و رتبه چهارم جهان قرار گیرد . پارکت و لمینت فلورپان با ضخامت 8 میلیمتری در کشور ما موجود می باشد .که با طرح های چوبی و به همراه گره های چوب در برخی از طرح ها توانسته جایگاه خوبی را نزد هموطنان ما کسب کند .

که ما در سایت ایرانی دکور این فرصت را برای شما عزیزان فراهم کرده ایم تا لمینت فلور پان را بدون واسطه و مستقیم از ما خریداری کنید . 
از طریق قسمت ارتباط با ما با ارسال مشخصات  خرید خود ثبت سفارش کنید .
 
شماره های تماس برای ثبت سفارش شما :
همراه : 09123346296
تلفن : 77647430 - 021 
برچسب ها : انواع لمینت، لمینت ارزان، رنگبندی لمینت، فلورپان، نمایندگی لمینت، عکس لمینت، لمینتهای جدید، مدل لمینت، لمینت فلورپان، لمینت ترک، نمایندگی لمینت فلورپان، قیمت لمینت فلورپان، فروش لمینت فلورپان، floor pan، لمینت floor pan، پارکت، کفپوش، پارکت فلورپان، کفپوش فلورپان، پارکت FLOORPAN، پارکت فلورپان، قیمت پارکت فلورپان، فروش پارکت فلورپان، رنگبندی لمینت فلورپان، رنگبندی پارکت فلورپان، نمایندگی پارکت فلورپان، کفپوش فلورپان، طرح های لمینت فلورپان، طرحهای پارکت فلورپان
ایرانی دکور نمایندگی لمینت فلورپان
پارکت و لمینت فلور پان

با ثبت مشخصات سفارش خود براحتی از ایرانی دکور خرید کنید