پارکت لمینت ایزوفام

با پارکت لمینت ایزوفام آشنا شوید و مشخصات و رنگ بندی آن را مشاهده کنید .

 آشنایی با لمینت ایزوفام

لمینت ایزوفام جزو لمینت های ایرانی می باشد که کارخانه ایزوفام اقدام به تولید لمینت های ایزوفام کرده است . پارکت ایزوفام با مغزی HDF شرکت کاستامانوی ترکیه تولید می شود و با دانسیته بالا و چگالی 800 تولید می شود و کلیک های پارکت ایزوفام از جنس کلیک ولینگه(دابل کلیک) می باشد که بعد از نصب بدون درز می باشد و سطحی یکنواخت را پدید می آورد و نکته مهم این است که روکش لمینت ایزوفام روکش لامیگراف اسپانیا می باشد . لمینت ایزوفام در مقابل حرارت و نور و گرما مقاوم می باشد .

لمینت ایزوفام در مجموعه کارخانجات گروه صنعتی ایزوفام تولید می شود که لمینت ایزوفام در دو سری AC3 و AC4 تولید می شود که در این صفحه ما رنگ بندی گروه AC3  را قرار داده ایم و برای دیدن رنگ بندی گروه AC4 از کارشناسان فروش ما در خواست کنید تا تصاویر را برای شما ارسال کنند . پارکت ایزوفام با بهترین متریال در زمینه پارکت و لمینت بعد از واردات مواد اولیه در ایران تولید می شود و پارکت ایزوفام را در ردیف بهترین پارکت لمینت های ایرانی قرار داده است که در ادامه ما مشخصات پارکت لمینت ایزوفام را برای شما یادآور شده ایم .

مشخصات لمینت ایزوفام :

طول هر تایل : 129 سانتی متر
عرض هر تایل : 19 سانتی متر
ضخامت هر تایل : 8 میلیمتر
استاندارد : AC3 و AC4
تعداد تایل در بسته : 8 عدد
کشور سازنده : ایران
متراژ هر بسته : 1/9608 متر مربع
متراژ هر پالت : 117/60 متر مربع
تعداد بسته در هر پالت : 60 عدد

رنگ بندی لمینت ایزوفام

ما در سایت ایرانی دکور این فرصت را برای شما عزیزان فراهم کرده ایم تا لمینت ایزوفام را بدون واسطه و مستقیم از ما خریداری کنید .
شماره های تماس برای ثبت سفارش شما :
همراه : 09123346296
تلفن : 77647430 – 021

پارکت لمینت

POST A COMMENT

زبان های دیگر»