پارکت لمینت دکو

آشنایی با لمینت دکو

لمینت دکو جزو پارکت و لمینت های ایرانی می باشد  که با داشتن رنگ های گرم از نوع چوب به زیبایی منازل شما می افزاید . پارکت و لمینت دکو دارای استاندارد AC4 می باشد و جزو پر فروشترین لمینت های ایرانی محسوب می شوند . 
لمینت دکو و پارکت لمینت دکو را بی واسطه از ایرانی دکور خرید کنید و لیمنت ایرانی و پارکت ایرانی بعد از ممنوعیت واردات توانسته اند به کیفیت بالایی برسند . پخش پارکت ایراتی دکو و لمینت دکو در منطقه پل چوبی و استان کرج در انحصار شرکت ایرانی دکور می باشد لمینت دکو رو و یا پارکت دکو را بی واسطه از ایرانی دکور خرید کنید .
توجه داشته باشید که لمینت دکو یکی از معدود برند های ایرانی است که دارای ضریب سایش واقعی می باشد . و با تکنولوژی جدیدی که در آذر ماه سال 1398 توسط کارخانه دکو وارد شده است امروزه با روکش های فوق العاده براق تری نسبت به قبل تولید می شود و این ویژگی جدید لمینت دکو باعث شده است تا امتیازات لمینت دکو نسبت به سایر لمینت های ایرانی حتی بیشتر از قبل هم باشد . و به زودی در همین صفحه آزمایشات سلامت پارکت دکو را قرار خواهیم داد تا دغدغه های شما مشتریان عزیز را از کیفیت لمینت دکو و استاندارد های ذکر شده لمینت دکو را بر طرف کنیم . 
مشخصات لمینت دکو :
طول هر تایل : 1200 میلیمتر
عرض هر تایل : 187 میلیمتر
ضخامت هر تایل : 8 میلیمتر
سطح پوششی هربسته : 1/80 میلیمتر
استاندارد : AC4
ما در سایت ایرانی دکور این فرصت را برای شما عزیزان فراهم کرده ایم تا لمینت دکو را بدون واسطه و مستقیم از ما خریداری کنید . 
ایرانی دکور نمایندگی فروش لمینت دکو در استان تهران و پل چوبی می باشد و جدیدا نمایندگی فروش لمینت دکو در استان البرز و شهر کرج هم به مجموعه ما اضافه گردیده است و از همکاران عزیز استان البرز جهت اخذ عاملیت فروش لمینت دکو خواهشمندیم تا درخواست خود را به کارشناسان فروش لمینت دکو ما ارسال کنند . 
 شماره های تماس برای ثبت سفارش شما :
همراه : 09123346296
تلفن : 77647430 - 021 
ایرانی دکور نمایندگی فروش لمینت دکو
پارکت و لمینت ایرانی دکو
با ثبت مشخصات سفارش خود براحتی از ایرانی دکور خرید کنید