پارکت لمینت دکو

در این صفحه ما سعی کرده ایم تا با بیان موارد مهم اعم از رنگ بندی پارکت لمینت دکو و مشخصات این برند شما را با پارکت لمینت دکو آشنا کنیم .

آشنایی با لمینت دکو

لمینت دکو جزو پارکت و لمینت های ایرانی می باشد  که با داشتن رنگ های گرم از نوع چوب به زیبایی منازل شما می افزاید . پارکت و لمینت دکو دارای استاندارد AC4 می باشد و جزو پر فروش ترین لمینت های ایرانی محسوب می شوند . 

این برند را بی واسطه از ایرانی دکور خرید کنید و لیمنت های ایرانی و پارکت های ایرانی بعد از ممنوعیت واردات توانسته اند به کیفیت بالایی برسند . پخش پارکت ایرانی دکو در منطقه پل چوبی و استان کرج در انحصار شرکت ایرانی دکور می باشد و ایرانی دکور دارای نمایندگی فروش لمینت دکو می باشد .


توجه داشته باشید که لمینت دکو یکی از معدود برند های ایرانی است که دارای ضریب سایش واقعی می باشد . و با تکنولوژی جدیدی که در آذر ماه سال 1398 توسط کارخانه دکو وارد شده است امروزه با روکش های فوق العاده براق تری نسبت به قبل تولید می شود و این ویژگی جدید این برند باعث شده است تا امتیازات این برند نسبت به سایر لمینت های موجود در بازار حتی بیشتر از قبل هم باشد . و به زودی در همین صفحه آزمایشات سلامت این برند را قرار خواهیم داد تا دغدغه های شما مشتریان عزیز را از کیفیت این برند و استاندارد های ذکر شده را بر طرف کنیم . 

مشخصات پارکت لمینت دکو :

طول هر تایل : 1200 میلیمتر
عرض هر تایل : 187 میلیمتر
ضخامت هر تایل : 8 میلیمتر
سطح پوششی هربسته : 1/80 میلیمتر
استاندارد : AC4
کشور سازنده : ایران
 
پارکت لمینت دکو

رنگ بندی لمینت دکو

ما در سایت ایرانی دکور این فرصت را برای شما عزیزان فراهم کرده ایم تا لمینت دکو را بدون واسطه و مستقیم از ما خریداری کنید . 
توجه داشته باشید که رنگ بندی لمینت دکو از جدید ترین کالیته رنگ آن تهیه شده و برای بازدید شما مشتریان عزیز قرار داده شده است . تا براحتی رنگ مورد دلخواه خود را انتخاب کنید . و برای مشاوره و راهنمایی گرفتن قبل از خرید شماره های تماس ما در قسمت ارتباط با ما قرار داده شده است و یا با شماره های زیر تماس بگیرید .
 شماره های تماس برای ثبت سفارش شما :
همراه : 09123346296
تلفن : 77647430 - 021