کفپوش پلیژن

آشنایی با کفپوش پلیژن و مشاهده رنگ بندی آن .
 

آشنایی با کفپوش پلیژن

کفپوش پلیژن ساخت کشور عزیزمان ایران می باشد که به دلیل قیمت مناسب آن در قیاس با سایر کفپوش های موجود در بازار توانسته است جایگاه خوبی را در زمینه فروش در نزد مشتریان ایرانی کسب کند . کفپوش های پلیژن هم بصورت تایل می باشند . 
تیم ایرانی دکور رنگ بندی کامل کفپوش های پلیژن را با کیفیت بالا در همین صفحه قرار داده است تا در هزینه و وقت شما مشتریان عزیز صرفه جویی کرده باشیم . شایان ذکر است کفپوش های پلیژن از جنس پی وی سی می باشند و کاملا قابل شستشو می باشند و مناسب براس کف آشپزخانه می باشد و البته بدلیل قیمت مناسب و پایین کفپوش های پلیژن نسبت به سایر کفپوش ها و لمینت ها و پارکت ها بیشتر مشتریان ایرانی دکور برای تمام منزل خود هم از کفپوش پلیژن استفاده می کنند . البته بدلیل قیمت پایین کفپوش های پلیژن اولین سوالی که به ذهن مشتریان می رسد این می باشد که شاید کفپوش های پی وی سی پلیژن از کیفیت پایینی برخوردار باشند ؟
اما در جواب این مشتریان باید گفت که کفپوش های پلیژن از کیفیت مناسبی برخوردار هستند و فقط به این نکته توجه داشته باشید که از چسبی که استفاده می کنید باید با کیفیت باشد زیرا یکی از نکات مهم در مورد کیفیت کفپوش ها و طول عمر آن ها چسب مورد استفاده برای نصب کفپوش ها می باشد .

مشخصات کفپوش پلیژن :

ضخامت هر تایل : 2 میلی متر
طول هر تایل : 914/4 میلی متر
عرض هر تایل : 152/4 میلی متر
تعداد هر تایل در بسته : 30 عدد
سطح پوششی هر بسته : 4/18 متر مربع
 
کفپوش پلیژن

رنگ بندی کفپوش پلیژن

کفپوش پی وی سی پلیژن را بدون واسطه و مستقیم از ما خریداری کنید . 
از طریق قسمت ارتباط با ما با ارسال مشخصات  خرید خود ثبت سفارش کنید .
 شماره های تماس برای ثبت سفارش شما :
همراه : 09123346296
تلفن : 77647430 021