اخبار کمد دیواری24

اخبار کمد دیواری24

کمد دیواری

تاریخ 24 مرداد  1398

فروش عید تا عید در ایرانی دکور آغاز شد از عید سعید قربان تا عید سعید غدیر خم از تخفیفات ایرانی دکور بهره مند شوید.

طراحی و ساخت انواع کمد دیواری با بهترین خدمات و ارائه کاربردی ترین و به روز ترین طرح ها، از ایرانی دکور بخواهید .طراحان و نصابان ما در زمینه کابینت آشپزخانه و کمد دیواری با تجربه و حرفه ایی در این زمینه شما را راهنمایی میکنند تا خریدی با رضایت و اطمینان داشته باشید. کمد دیواری خود را ارزان تر از همه جا سفارش دهید.

برای طراحی ، ساخت و نصب کمد دیواری نیاز به راهنمایی دارید با سرویس کابینت اشپزخانه و کمددیواری ایرانی دکور تماس بگیرید تا با تجربه و دانش خود در این زمینه شما را راهنمایی کنند و به راحتی تفاوت را احساس کنید.

قیمت کمد دیواری بسته به جنس ورق ام دی اف mdf و تجهیزات و یراق آلات آن میباشد که با استفاده از سایت ایرانی دکور میتوانید بسته به بودجه و سلیقه خود انتخاب کنید.

ایرانی دکور دارای کارگاهی اختصاصی با بیش از هفتاد سال سابقه است و تمام خدمات صفر تا صد پروژه شما توسط تیمی مجرب و با تجربه انجام میشود. حتما قبل از اینکه سفارش خود را جای دیگه ای ثبت کنید از ما قیمت بگیرید . تا با ارزان ترین قیمت کمد دیواری خود را تحویل بگیرید .

برای دیدن نمونه های کمد دیواری به لینک زیر مراجعه کنید:

https://www.iranidecor.com/kabinet-komod/komod-divari

برای دیدن جنس، طرح و برند های مختلف ورق MDF و یراق آلات کابینت آشپزخانه به لینکهای  زیر مراجعه کنید:

https://www.iranidecor.com/varagh-mdf

https://www.iranidecor.com/2018-07-29-13-03-24

برای اطلاعات بیشتر با واحد فروش ایرانی دکور تماس بگیرید همکاران ما در این بخش پاسخگوی شما عزیزان هستند. هدف ما جلب رضایت شما عزیزان است.

با ایرانی دکور لذت انتخاب راحت و خرید آسان را تجربه کنید.


چاپ   ایمیل