درباره فروشگاه ایرانی دکور

تیم ایرانی دکور با بهترین متریال، با تجریه چندین ساله و گروه حرفه ایی خود، خدمات بازسازی را به شما عزیزان ارائه می دهد . زمان تحویل پروژه طبق زمان تعیین شده در قرارداد است و بدون تاخیر تحویل شما مشتری عزیز می شود . و از آنجایی که ایرانی دکور پخش کننده محصولات دکوراسیون داخلی می باشد و در ادامه نیز با محصولات ما آشنا خواهید شد هزینه بازسازی ساختمان را کاملا بی واسطه برای شما مشتریان عزیز انجام می دهد .
در سایت ایرانی دکور این امکان برای شما فراهم شده است تا از طریق سایت با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید و سوالات خود را مطرح کنید . تیم طراحی و پشتیبانی سایت ایرانی دکور با قرار دادن آیکون برنامه های واتس آپ و تلگرام این امکان را برای شما مشتریان عزیز فراهم کرده ایم تا از طریق اپلیکیشن های گفته شده براحتی سفارش خود را ثبت سفارش کنید و البته بزودی این امکان ارتباط برای حمایت از اپلیکیشن های ایرانی برای برنامه سروش هم راه اندازی خواهد شد .
ایرانی دکور دارای دو شعبه مجزا، نمایندگی و عامیلیت فروش محصولات خود بدون واسطه است و با داشتن کارگاهی اختصاصی آماده انجام پروژه های شما عزیزان می باشد . تنها هدف ما جلب رضایت شما مشتریان عزیز است . همکاران عزیزی که قصد دریافت عاملیت فروش ما را دارنداز منو خدمات سایت ما فرم عاملیت فروش ما را تکمیل و ارسال کنند و بعد با کارشناسان فروش ما تماس بگیرند .
زبان های دیگر»