Skip links

Irani Decor

بازسازی—ساختمان

بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان و منازل مسکونی و ساختمان های اداری و تجاری و اجرای دکوراسیون داخلی منازل و تعمیرات منزل و نوسازی خانه تخصص اصلی ماست. گروه خدمات ساختمانی ایرانی دکور با بیش از 70 سال سابقه در زمینه بازسازی ساختمان آماده ارائه خدمات به شما مشتریان می باشد . که ما در اینجا پاره ای از قوانین ایرانی دکور در زمینه بازسازی ساختمان را برای جلب رضایت شما مشتریان عزیز بیان می کنیم.

قوانین بازسازی ساختمان

1 – مطابق با مبحث 112 از آیین نامه مقررات ملی ساختمان رعایت ایمنی در کار الزامی است.

2 – سرعت بالا در اجرای پروژه البته همراه با دقت و کیفیت بالا

3 – پیروی کردن از مباحث 22 گانه ساختمان و استانداردهایی که در آیین نامه 2800 برای ایمن سازی ساختمان در برابر زلزله مشخص شده است.

4 – رعایت کردن استاندارد ها برای حفظ محیط زیست

5 – استفاده از متریال های با کیفیت مناسب با شرایط اقلیمی هر منطقه و استانداردهای ملی تعیین شده

بازسازی ساختمان

6 – سعی ما در این خواهد بود که پروژه مورد نظر را در بهترین شرایط اقتصادی برای مشتریان خود پیاده سازی کنیم

7 – استفاده از نیروهای مجرب و متخصص با تجربه عملی و تحصیلات آکادمیک

خدمات بازسازی

78%
معرفی و بازگشت مشتریان
08
پروژه تکمیل شده
%09
رضایت مشتری
12+
جایزه طراحی داخلی
8

سال
تجربه منحصر به فرد

تیم ایرانی دکور در زمینه بازسازی ساختمان با بهترین متریال و مقرون به صرفه با تجربه چندین ساله آماده ارائه خدمات در زمینه بازسازی ساختمان به شما مشتریان عزیز می باشد .
و مهمترین اصل در زمینه بازسازی ساختمان نزد تیم ایرانی دکور تحویل پروژه در زمان مناسب و بدون تاخیر می باشد . و ار آنجایی که ایرانی دکور در زمینه فروش پارکت و لمینت از جمله ” لمینت آرتا ” و.. و دیوارپوش از جمله ” دیوارپوش سی پان ” و.. و کفپوش پی وی سی از جمله ” کفپوش آرتا ” و.. و درب ساختمانی از جمله ” درب ضد آب (ABS) ” و ” درب ضد سرقت ” و.. و کاغذ دیواری و طراحی دکوراسیون داخلی و ورق ام دی اف(MDF) از جمله ” ام دی اف پاک چوب ” و ” ام دی اف آرتا ” و ” ام دی اف ایزوفام “و.. و صفحه کابینت هم فعالیت می کند و دارای کارگاه اختصاصی در زمینه تولید می باشد پروژه های شما مشتریان عزیز را توسط تیم مجرب خود انجام می دهد و شما مشتریان عزیز با قیمت ارزان و بی واسطه می توانید پروژه بازسازی ساختمان خود را انجام دهید . ایرانی دکور در زمینه بازسازی ساختمان از جمله : منازل مسکونی و آپارتمان های مسکونی و اداری و پاساژها و دکوراسیون مغازه و … دارای سابقه درخشانی می باشد و با داشتن تیم مجرب در زمینه بازسازی ساختمان در زمان تعیین شده در قرار داد پروژه را به شما مشتریان محترم تحویل می دهد .

تماس و ارسال درخواست بازسازی

شما می توانید از طریق فرم زیر و یا راه های تماس موجود در سایت سفارش و سئوالات خود را از متخصصان ما بپرسید و سفارش خود را ثبت کنید.

    ارتباط سریع با کارشناسان ایرانی دکور

    مشاهده
    کشیدن